آرد سوخاری به صورت های مختلفی توزیع می شود و یکی از آن ها آرد سوخاری اسپایسی است. این محصول را می توان در طبخ غذاهای بسیاری مانند میگو، ران مرغ، قارچ، پیاز و … استفاده کرد. طعم لذیذ و ظاهر خوشایندی که به غذا می دهد سبب شده تا غذاهای سوخاری شده با آن در بین کودکان و نوجوانان پرطرفدار شود و نگرانی والدین درباره فرزندان بد غذای خود کم تر شود.

ارائه کننده آرد سوخاری اسپایسی

طرز تهیه آرد سوخاری اسپایسی

طرز تهیه آرد سوخاری اسپایسی در تهیه آرد سوخاری اسپایسی توجه به این نکته ضروری است که ادویه و فلفل به کار گرفته شده در آن کاملا سلیقه ای است و بستگی به ذائقه افراد دارد‌. برخی تندی زیاد را ترجیح می دهند و عده ای ملایم بودن آن را می پسندند، لذا اگر از سلیقه افراد مصرف کننده آگاه نیستید بهتر است در مصرف فلفل و چاشنی ها زیاده روی و تفریط نشود.

راحت ترین راه تهیه آرد سوخاری اسپایسی، اضافه کردن مقدار دلخواه فلفل و ادویه به آرد سوخاری ساده است، اما اگر آن نیز در دسترس نبود کافی است از نان های درون خانه استفاده کرد. بدین صورت که ابتدا خمیر داخل باگت ها و یا تعدادی نان بیات کپک نزده را جمع آوری و خشک کرد. برای خشک کردن می توان از فر استفاده کرد. بعد از آن که نان ها کاملا خشک شدند با روشی دلخواه (برای مثال استفاده از غذا ساز) شروع به پودر کردن و بعد از آن صافی کردن آن ها کرد.

در مرحله بعدی، پودر حاصل شده را درون ماهی تابه یا هر ظرف مناسب دیگر ریخته و آن را در معرض حرارت قرار دهید اما احتیاط کنید که فقط تغییر رنگ دهند و نسوزند. سپس ادویه دلخواه مانند فلفل و نمک را به مقدار لازم به آن اضافه کنید. آرد سوخاری اسپایسی حاضر شده است و می شود از آن در تهیه غذا استفاده کرد.

فروشنده آرد سوخاری اسپایسی

فروشنده آرد سوخاری اسپایسی فروشنده آرد سوخاری باید از کیفیت و مرغوب بودن کالای خود آگاه باشد و بداند ذرات آرد سوخاری مرغوب دانه های یک دستی دارد و آن را در معرض رطوبت قرار ندهد. علاوه بر آن مشتری را در خرید بسته ی مورد نظر راهنمایی کند و از فروختن جنس با بوی نا به آن خودداری کند.

خوشبختانه مراکز معتبر بسیار و سایت های رسمی گوناگونی وجود دارند که امکان خرید مطمئن و رضایت بخش را فراهم کرده اند‌. متقاضیانی مانند رستوران ها و فست فودی ها که مصرف آرد سوخاری بالایی دارند، می توانند با مراجعه حضوری و یا سفارش آنلاین، محصول مورد نظر را به صورت کیلویی و فله در بهترین کیفیت و بهداشتی ترین حالت ممکن دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *