آرد سوخاری

خرده های نان باقیمانده تکه تکه شده نان خشک است. آنها در تعدادی از ظروف گنجانده می شوند و یکی از رایج ترین روش های استفاده از خرده نان هنگام تهیه مرغ سرخ شده یا کاسرول است.

هدف مقاله زیر این است که شما را راهنمایی کند که کجا می توانید خرده نان را در فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید. فروشگاه های مختلفی که خرده نان می فروشند نیز برجسته می شوند تا مجبور نباشید وقت خود را برای جستجوی فروشگاه هایی که خرده نان می فروشند صرف کنید.

نکته: خرده نان در 4 نوع مختلف یافت می شود که عبارتند از: آرد سوخاری ایتالیایی، پودر سوخاری پانکو تند، آرد سوخاری بدون گلوتن و در آخر خرده نان اصلی.

 

 

کدام بخش یا راهرو برای یافتن آرد سوخاری در خواربار فروشی؟

اولین جایی که می توانید خرده نان را در فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید، راهروی پخت است. معمولاً در کنار آرد، پودر سوخاری ذرت یا مخلوط تابه کیک قرار می گیرد.

دومین جایی که می توانید خرده نان را در فروشگاه مواد غذایی پیدا کنید، راهروی ادویه است.

اگر در قسمت های ذکر شده در بالا خرده نان پیدا نکردید، راهروی نان را بررسی کنید. آنها را می توان در انتهای آن راهرو قرار داد.

اگر خواربارفروشی شما یک بخش آسیایی دارد، به احتمال زیاد خرده نان پانکو را در آنجا پیدا خواهید کرد.

خرده های نان ایتالیایی معمولاً در راهروی ماکارونی فروشگاه مواد غذایی قرار می گیرند. بنابراین اگر به طور خاص به دنبال این نوع خرده نان هستید، این بهترین منطقه برای یافتن آنها است.

 

 

روش های هیجان انگیز استفاده از آرد سوخاری

برای تهیه کیک خرچنگ از خرده نان و آرد سوخاری پولکی استفاده کنید
یکی از هیجان‌انگیزترین روش‌های استفاده از خرده‌های نان، استفاده از آن‌ها هنگام تهیه کیک خرچنگی است. خرده نان به نگه داشتن سایر موادی که هنگام تهیه کیک خرچنگ استفاده می شود کمک می کند. آنها همچنین یک بافت ترد زیبا به کیک خرچنگ اضافه می کنند. برای درست کردن کیک های خرچنگ همیشه می توانید از خرده های نان بدون گلوتن استفاده کنید زیرا سالم تر هستند و برای افرادی که به گلوتن حساسیت ندارند مناسب هستند.

برای تهیه قارچ شکم پر از پودر نان استفاده کنید
چیز هیجان انگیز دیگری که می توان با خرده های نان انجام داد، استفاده از آنها در هنگام تهیه قارچ شکم پر است. برای انجام این کار کافی است خرده های نان را روی تی اضافه کنید.

با پر کردن، این کمک می کند تا وقتی خرده های نان را برای پخت در فر قرار می دهید، تردتر شوند.

هنگام تهیه مرغ از پودر نان استفاده کنید
رایج ترین روش استفاده از خرده نان هنگام تهیه مرغ سوخاری است. ترفند این است که مرغ را با استفاده از خرده نان بپوشانید و سپس آن را سرخ کنید. قطعا پشیمان نخواهید شد خرده های نان ترد می شوند و طعم خوبی به مرغ شما می دهند.

 

 

نتیجه
اکثر فروشگاه های برجسته شده در مقاله بالا دارای پلتفرم خرید آنلاین هستند. بنابراین شما همیشه می توانید بررسی کنید که چه مارک هایی از پودر سوخاری موجود است و همیشه می توانید آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید. به یاد داشته باشید که همیشه بررسی کنید که آیا گزینه تحویل در محل اقامت شما موجود است یا خیر، زیرا معمولاً از فروشگاهی به فروشگاه دیگر متفاوت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *