پودر سوخاری کنتاکی در انواع طعم های ساده و اسپایسی به همراه ادویه جات و سبزیجات معطر تولید می شوند، بازار فروش پودر سوخاری مخصوص کنتاکی با توجه به محبوبیت بالای این غذا در کشور از رونق بالایی برخوردار است، اغلب رستوران داران و فست فودی ها متقاضیان اصلی این محصول در کشور به شمار می روند.

بازار فروش پودر سوخاری کنتاکی

نکات خواندنی در مورد پودر سوخاری کنتاکی

نکات خواندنی در مورد پودر سوخاری کنتاکیدر ادامه می خواهیم به نکات مهم و خواندنی در مورد پودر سوخاری کنتاکی بپردازیم، پس لطفا تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

پودرهای سوخاری جایگاه بسیار مهمی در تهیه غذاهای آماده به ویژه غذاهای کریسپی و سرخ کردنی نظیر مرغ، ماهی، قارچ و … دارند.

بسیاری از افراد مرغ سوخاری را با مرغ سوخاری کنتاکی به دلیل شباهت زیاد شکل و طعم آنها با یکدیگر اشتباه می گیرند، در صورتی که مرغ سوخاری از زمان طبخ کوتاه تری برخوردار بوده و مزه آن معمولی است، ولی مرغ کنتاکی دارای مزه دلچسب تری بوده و زمان طبخ طولانی تری دارد.

راز خوشمزه تر شدن مرغ های کنتاکی علاوه بر نوع طعم پودر کنتاکی به عوامل دیگری نظیر کیفیت مواد اولیه و فوت و فن سرآشپز در طبخ غذا بستگی دارد، به همین دلیل است که این غذا با توجه به یکسان بودن نوع مواد اولیه در دو رستوران مختلف مزه متفاوتی دارد.

پودر سوخاری کنتاکی مخصوص سرخ کردن مرغ و فیله مرغ است، که از پرطرفدارترین و محبوب ترین غذاهای رستورانی محسوب می شود.

فرق پودر سوخاری کنتاکی نسبت به سایر پودرهای سوخاری دیگر در این است که پودر مخصوص کنتاکی از تنوع بسیار بیشتر و عطر و طعم فوق العاده تری برخوردار است.

راهنمای خرید پودر سوخاری کنتاکی

راهنمای خرید پودر سوخاری کنتاکیتوجه به راهنمای خرید پودر سوخاری در هنگام خرید محصول بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا سبب انتخاب بهترین نوع این محصول با طعم و مزه مورد علاقه خواهد شد.

راهنمای خرید محصول در رابطه با خصوصیات و ویژگی های کمی و کیفی محصول اطلاعاتی را در اختیار خریدار قرار می دهد که با استناد به این دانسته ها می توانید باکیفیت ترین و مناسب ترین نوع این محصول را قیمت مناسب خریداری نمایید.

پودرهای سوخاری حاصل خشک نمودن و برشته کردن نان های حجیم شده نظیر باگت هستند که کیفیت این نان ها و نوع ادویه جات به کار رفته در تهیه آنها تاثیر بسزایی بر روی طعم و مزه و خواص نهایی محصول خواهد گذاشت.

به طور کلی بازار پودر سوخاری در کشور با توجه به تنوع برندهای داخلی و خارجی این محصول در کشور و بازار مصرف بالایی که در تهیه انواع غذاها دارد از رونق بالایی برخوردار است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!