واضح است که ماهی را بخ روش های مختلفی طبخ می کنند. یکی از روش های محبوب برای طبخ ماهی استفاده از پودر سوخاری ماهی و سوخاری کردن ماهی است. این روش سبب دلنشین تر شدم طعم ماهی می شود و می تواند باب میل کودکان و نوجوانانی که به طعم ماهی علاقه ندارند شود. تیم آرادفود مدت هاست که در زمینه تولید پودر سوخاری ماهی فعالیت می کند و با پایبندی به اصول استاندارد بهداشتی و اخلاقی توانسته در جلب رضایت مشتری موفق باشد.

تولید انبوه پودر سوخاری ماهی

معرفی انواع پودر سوخاری طعم دار

معرفی انواع پودر سوخاری طعم دار پودر سوخاری در طعم های مختلف و با وزن های متنوع به بازار عرضه می شود و هر کدام از این طعم ها، مورد پسند افراد با سلیقه های گوناگون شده است. برخی از انواع پودر سوخاری مناسب ماهی، برخی دیگر مناسب مرغ و … هستند. در این جا به معرفی سه طعم از طعم های پودر سوخاری طعم دار می پردازیم.

یکی از انواع پودر سوخاری طعم دار، نوع اسپایسی یا تند آن است. این طعم بیشتر مورد پسند کودکان و نوجوانان واقع شده است. طعم تند و اسپایسی بر اساس شدت تند بودن، عموما در دو طیف تند و تند آتشین طبقه بندی می شوند.

نوع دیگر پودر سوخاری طعم دار، نوع سبزیجات آن است. در این مدل از پودر سوخاری، مواد با عصاره سبزیجات ترکیب شده و طعم دلچسب سبزیجات را به خود می گیرد. هم چنین خواص مفید سبزیجات نیز در آن وجود دارد.

یکی دیگر از طعم های پودر سوخاری، پودر سوخاری پیاز و سیر است. به دلیل وجود سیر و پیاز در آن بوی ضحم گوشت و مرغ از غذا گرفته می شود و به بیان عامیانه با خرید و استفاده آن با یک تیر دو نشان خواهید زد.

مرکز توزیع پودر سوخاری ماهی

مرکز توزیع پودر سوخاری ماهی مجموعه بازرگانی آرادفود از پیشتازان پخش پودر سوخاری در سطح کشور و حتی خارج از مرز های کشور هست. یکی از مهم ترین دلایل این امر، رعایت نکات بهداشتی حین تولید و پخش ماده غذایی است.

استفاده از مواد سالم و درجه یک و پایبندی به اصول اخلاقی مانند عدم پخش و توزیع پودر سوخاری فاسد از دلایل دیگر محبوبیت مجموعه آرادفود بین خریداران است.

برای سفارش و دریافت آسان پودر سوخاری ماهی مرغوب، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به وبسایت رسمی این مجموعه مراجعه فرمایید و پودر با طعم دلخواه را با مناسب ترین قیمت و در منصفانه ترین قیمت سفارش دهید.

از نکات جالب توجه این مجموعه شناسنامه دار، وجود مشاوران فروش و امکان برقراری ارتباط با آنان است. این مشاوران، خریداران را از نحوه ثبت سفارش و پرداخت و یا حتی انتخاب پودر سوخاری مناسب برای هدف کاربردی آگاه می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *