همانطور که می دانید پودر سوخاری مخصوص رستوران در طعم ها و مزه های مختلف برای تمامی هنل ها، سالن های پذیرایی و رستوران های سراسر کشور تولید خواهد شد. این پودرها که انواع مختلف زیادی هم دارند به جای ادویه کاری مواد غذایی متنوع و فراورده های گوشتی حتی در منازل برای سرخ شدن راحتتر غذاها و مزه دار شدن بیشتر استفاده های زیادی دارند.تولید انواع پودر سوخاری طعم دار مخصوص رستوران

فرمول پودر سوخاری فست فود چیست؟

فرمول پودر سوخاری فست فود چیست؟ پودر سوخاری فست فود قلق و راه حل ساخت مجزای خود را دارد که می توان با آن محصولات گوشتی و پروتئینی مانند انواع کالباس، سوسیس، همبرگر و کباب های خاص مانند کباب ترکی را مزه دار کرد و پس از پخت به مشتری ها فروخت. پودر سوخاری فست فود ظاهر زیبایی به این مواد غذایی داده و در کنار سبزیجات رنگارنگی مانند گوجه، خیار، کلم سفید، کلم بنفش و کاهو خیلی اشتها برانگیز می باشد.
این پودر در تمامی فست فودها و رستوران ها وجود دارد و استفاده از آن ها باعث می شود تا آشپزی و سرخ کردن این مواد خیلی راحت و دل چسب باشد.
در پودر سوخاری می توان ادویه های متنوع و مختلفی مانند آویشن، پودر سیر، فلفل، نمک و سبزیجات را دید و برای طعم دار کردن غذاها قبل از سرخ کردن به آن ها پاشید. بعد از اینکه مرغ، ماهی و میگو را به پودر سوخاری آغشته نمودید، باید در یک کاسه که حاوی تخم مرغ است مواد را چند لحظه خواباند و سپس سرخ کرد تا پودر در روغن پخش و پلا نشود و بر روی مواد غذایی ثابت بماند و به صورت برشته در آیند.

فروش پودر سوخاری ادویه دار مخصوص میگو

فروش پودر سوخاری ادویه دار مخصوص میگو فروش پودر سوخاری ادویه دار مخصوص میگو از طریق روش های مجازی و به مقدار زیاد در این فروشگاه اینترنتی انجام خواهد شد.
پودر سوخاری ادویه دار ظاهر زیبایی به غذا داده و باعث می شود که کودکان بیشتر به مواد غذایی و وعده های غذا تمایل پیدا کنند.
با این پودرهای ادویه دار می توان حتی سیب زمینی ها را هم سرخ کرد و در اختیار اعضای خانواده قرار داد تا لحظات شیرین و رویایی خلق شود.
این پودر که فرایند سرخ کردن مواد غذایی را خیلی راحت کرده است در وزن های مختلف 200 گرمی تا 1 کیلو گرمی در بسته بندی های کارتونی سلفون پیچ شده با عکس های زیبا از غذاها به فروش خواهد رسید.
بر روی بسته بندی این پودرها اطلاعاتی شامل تاریخ تولید، تاریخ انقضا، طرز ساخت، دوام و ماندگاری و نحوه نگهداری ذکر شده که باید قبل از مصرف به این نوشته ها توجه کرد. 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!