پودر سوخاری پولکی نمونه ی درشت تر ذرات پودر سوخاری است. خرید عمده پودر سوخاری پولکی در بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ ها و فست فودی ها به انجام می رسد. این پودر های سوخاری پولکی شده، بسیار مزه ی مطلوبی نیز دارند. در ادامه به نحوه ی به کار بردن آن ها در غذا ها می پردازیم و طرز تهیه ی برخی از غذا ها را با آن ها شرح می دهیم.

خرید عمده پودر سوخاری پولکی

چگونگی طبخ غذاهای دریایی با پودر سوخاری پولکی

چگونگی طبخ غذاهای دریایی با پودر سوخاری پولکی چگونگی طبخ غذاهای دریایی با پودر سوخاری پولکی به شما کمک می کند، تا بتوانید یک غذای محبوب و همه پسند و خوشمزه را برای میهمانان خود آماده سازی کنید و به خوبی بتوانید از آن ها پذیرایی کنید.

غذا های دریایی یکی از مهم ترین منابع غذایی گوشتی در جهان به شمار می روند. روش های پخت و آماده سازی منحصر به فردی دارند که برخی از آن ها همه پسند بوده و برخی دیگر مخصوص به ذائقه ی مردم یک ناحیه است. یکی از روش های پخت و پز این غذا ها سوخاری کردن آن ها است.

به طور مثال برای تهیه ی میگو های سوخاری، باید مایعی را آماده سازی کنید و میگو ها را با در این مایع بغلتانید، سپس پودر سوخاری پولکی شده را درون یک کاسه بریزید و میگو ها را با این پودر ها به خوبی آغشته کنید. سپس روغنی را به دلخواه خود انتخاب کرده و در تابه بریزید و داغ کنید. سپس میگو ها را در تابه ریخته و سرخ کنید و تا زمانی که رنگ آن ها به طلایی بزند، منتظر بمانید.

مرجع پخش پودر سوخاری پولکی

مرجع پخش پودر سوخاری پولکی توزیع پودر سوخاری در ایران هر روز صورت می گیرد. مرجع پخش پودر سوخاری پولکی تامین کننده ی اصلی پودر های سوخاری مورد نیاز در ایران است. این پودر ها ترد تر و خوشمزه تر می شوند و در غذا ها بیش تر زیر دندان می آیند و به همین سبب خوراک ها را لذیذ تر می کنند.

پودر سوخاری درشت تهیه شده از نان هایی است که در آسیاب و در حین پودر شدن، مدت زمان کم تری خرد شده اند. این پودر ها را برای سوخاری کردن مرغ، ماهی، میگو، انواع سبزیجات همچون پیاز های حلقه حلقه شده و قارچ های کوچک به کار برده می شوند.

در تهیه ی این غذاها اغلب یک سس خوشمزه از گوجه فرنگی و یا خردل و… نیز تهیه می کنند تا در کنار آن به سرو این غذا های سوخاری بپردازند. پودر های سوخاری این روز ها جایگاه برتری در فست فودی ها دارند و یکی از منو های پرفروش رستوران ها می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *