وقتی صحبتی از سوخاری می کنیم اولین چیزی که به یاد ما می افتد مرغ سوخاری است. می خواهیم گفت و گویی را با هم داشته باشیم.
کسانی هم هستند مانند کارمندان و معلمان و کسانی که خود را به کارشان مشغول کرده اند به خانه که می رسند از فرط خستگی نمی دانند چه غذایی را درست کنند.
ما پودر سوخاری مرغ را به شما پیشنهاد می دهیم.شما با این آرد سوخاری از مرغ گرفته تا قارچ، میگو و غذایی که سریع با این پودر درست می شوند استفاده کنید.
اگر دسترسی به این پودر نداشتید و به بازار هم برای رفتن دیر بود از سایت فروش کمک بگیرید تا سریع و به موقع به دست شما برسد.
می توانید از نمایندگی های پودر سوخاری با برند های مختلف به صورت مستقیم یا آنلاین به اینترنت اقدام به خرید کنید. مرکزهای عرضه کننده آرد سوخاری سهمی دارند تا بتوانند نمونه های خیلی خوب و مرغوبی را به دست مردم برسانند.
تا رضایت کافی داشته باشند فروشندگان از راه های متفاوتی برای فروش محصول را انتخاب می کنند به همین دلیل کارخانه های بسیار معتبر کشور اقدم کرده و محصول را از آن جا خریداری می کنند.
اطلاعاتی هم ما مصرف کنندگان باید داشته باشیم با پودر سوخاری خوب آشنا شویم شناخت  این محصول با کیفیت می باشد.
به علت رطوبتی که دارد احتمال خرابی آن بسیار کم است و در حالت امکان پذیر به سر می برد برای خرابی آن باید توجه داشته باشید تا بوی کهنه گی ندهد.

سایت فروش انواع پودر سوخاری مرغ

عرضه آرد سوخاری با حمل و نقل استاندارد

عرضه آرد سوخاری با حمل و نقل استاندارد انواع آرد سوخاری در ایران در طعم های مختلف به صورت بسته بندی  یا فله ای به بازار عرضه می گردد. عرضه این محصول  سوخاری  با ماشین های حمل و نقل با استانداردی مطمئن به سراسر کشور به سرانجام می رسد. انواع این پودر ها شامل پودر سوخاری تند، پودر سوخاری اسموکی، سبزیجات، سیر و پیاز، پودر سوخاری مرغ، ماهی و میگو

بازار خرید و فروش بهترین آرد سوخاری صادراتی

در کارخانه از ماشین آلات پیشرفته محصولشان را به تولید می رسانند که سبب بالا بردن کیفیت محصول شده است.
بازار خرید و فروش با بهترین آرد سوخاری و قیمت مناسب و ارزان در زمینه صادرات به کشور های دیگر برای خود فراهم کرده است.
بعضی از بازار ها همچون بازار فروش آرد سوخاری به تقلید نمایندگی محصولش را با قیمت ارزان به فروش می رساند.
پودر های سوخاری در بسته بندی یا به صورت فله به بازار فرستاده می شود.
آرد سوخاری را در بسته های 200 گرمی تا 300 گرم برای مصرفی یک خانواده تولید می کنند. آرد سوخاری فله ای در وزن های سنگین مانند 10 کیلویی، 20 کیلوگرمی و 30 کیلوگرم در رستوران ها و فست فود های سراسر کشور صادر می شود.
پودر سوخاری فله ای را در کیسه های 20 کیلویی یک رنگ تولید می کنند و پودر سوخاری در 20 گرمی را در بسته های کوچیک و با رنگ های مختلف متنوعی که خود را زیبا جلوه دهد در فروشگاه ها برای مردم به فروش می رسانند.
انواع زیادی از آردهای سوخاری در فروشگاه های مواد غذایی با طعم و بوی خاص که هر کدام برای مصرفی به کار برده می شود و دارای قیمت های مناسب می باشند.
پودر سوخاری فروشگاه ها در طبقات مختلفی چیده شده اند و اگر مشاهده کنید از نوع درشتش می باشند. این آرد سوخاری درشت مرغ را کامل پوشش می دهد و سطحی یک دست را به وجود می آورد. پودر سوخاری فایده های دیگر را هم به همراه دارد.
کم تر مرغ را به روغن جذب می کند و برای کسانی که رژیم غذایی دارند قابل استفاده می باشد. بازار خرید و فروش آرد سوخاری به صورت عمده از نمایندگی ها و از درب کارخانه بسیار مناسب و با صرفه در اختیار شما قرار می دهند.
خرید عمده از این مرکزها با قیمتی ارزان برای مشتریان به دنبال خواهد بود. اگر تمایل دارید از تاجران یا دلالان محصول پودر سوخاری را خریداری کنید آن ها با قیمتی چند برابر محصولشان را به شما می فروشند.
ناگفته نماند همانطور که واردات پودر سوخاری در کشورمان یک نیاز است تا افراد بتوانند پودر سوخاری مورد علاقه شان را مصرف کنند صادرات پودر سوخاری هم برای کشور های خارجی نیز صادرات می شود.
کشور های وارد کننده پودر سوخاری به ایران هند، افغانستان، عراق و ترکیه می باشند کیفیت و قیمت این کشور ها در رده اولیت قرار گرفته اند.

صادرات آرد سوخاری به مصر

صادرات آرد سوخاری به مصرهمانطور که ما از کشورهای خارج به پودر سوخاری نیاز داریم تا بدانیم چه بوی و طعمی را به غذایمان می دهد.
مردم کشور های خارجی هم این نظر را دارند تا بتوانند از محصول ایران استفاده ای ببرند.
صادرات آرد سوخاری ایران به مصر بدون هیچ مشکلی با موفقیت انجام می گیرد. آرد سوخاری با بسته بندی های متنوع در مصر و کشورهای دیگر با سود بالایی برخوردار است.
این صادرات توسط شرکت های مختلف رونق خاصی پیدا کرده است. صادرات انواع متنوعی از پودر های آرد سوخاری در بازارهای داخلی رواج پیدا کرده.
تولید کنندگان به فکر افتادند تا از محصولشان در بازارهای خارجی صادر کنند. همین کار باعث می شود تا اشتغال زایی بیشتر ادامه پیدا کند.
برای صادرات آردهای سوخاری را در بسته بندی های مختلفی قرار می دهند و از این رو بسته های پودر سوخاری فله را به بازارهای خارجی صادر می کنند.
تا نیاز های مشتریان خارجی در کشورشان تامین کنند. کاربرد آرد سوخاری در انواع غذاهای آماده و نیمه آماده به تولید می رسد.
این محصولات صادر کننده می تواند در فیله ماهی، میگو برگر، جوجه چینی و …. به کار گرفته شود.  کاربرد دیگری هم دارد که در منزل ها و رستوران های کشورمان و کشور های دیگر با توجه به علاقه ای که افراد و به ویژه جوانان دارند.
در غذاهای سوخاری استفاده شود اَنقدر که شرکت تولید کننده این محصول را با کیفیت تهیه می کنند که کشور مصر ایران را یک صادر کننده جهانی نام برده است.

موارد مصرف آرد سوخاری در ایران

ما چندین محصول از بهترین مارک آرد سوخاری در ایران را دارا هستیم. توجه داشته باشید که برای سرخ کردن از مرغ کامل استفاده نمی کنند.
برای تهیه مرغ از قسمت های سینه، بال، ران و پا برای سرخ کردن انتخاب می کنند. در خانه وقت زیادی را می برد تا مرغ به درستی سرخ شود یا نه، اما در رستوران ها با امکاناتی که دارند سریع و با کیفیت طعم خوب برای مردم آماده می کنند.
اگر می خواهید در خانه همانند رستوران مرغتان سوخاری شود از تخم مرغ، آرد سوخاری، فلفل و نمک و ادویه هایی که طعمش را خوب می کند را با هم مخلوط کنید تکه های مرغ را در این مواد ورز دهید تا هم را بگیرند.
تا یک ساعت در کناری بزارید تا آرد سوخاری طعمش را به تکه های مرغ بخوراند و بعد در سرخ کن بزارید تا سرخ شود.
شما حتما به فکر این هستید که آیا طرز تهیه آرد سوخاری را چگونه درست می کنند؟ ما برای سوالتان پاسخگو هستیم آرد سوخاری از آسیاب کردن نان های خشک و پر حجم تهیه می شود.
این نان ها به قدری حرارت می بینند که رطوبت آن ها گرفته می شود و به صورت خشک در می آیند. البته نان سوخاری و آرد سوخاری از یک خانواده هستند همانطور که گفتم نان بر اثر حرارت نزدیک رطوبت خود را از دست می دهد و خشک، قهوه ای برشته می شوند.
در ایران نان های خشک شده را آسیاب می کنند تا تبدیل به پودر شود و پودر را با ادویه های مانند فلفل سیاه و قرمز، زردچوبه، کاری، پودر سیر و زنجبیل مخلوط می کنند تا طعمی خوشمزه را به خود بگیرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!