مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پودر سوخاری کی اف سی از مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع پودر سوخاری kfcصادرات پودر سوخاری کی اف سینمودار قیمت فروش پودر سوخاری kfcصفر تا صد صادرات پودر سوخاری سبزمهم ترین ضوابط صادرات پودر سوخاری صورتیمشکلات عمده صادرات پودر سوخاری عمدهصادرات کلی پودر سوخاری قرمز به کشورهای مجاور

صادرات پودر سوخاری کی اف سی از جایگاه بسیار خوبی برخوردار می باشد. فروش انواع پودر سوخاری کی اف سی در نمایندگی های kfc در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد با قیمت عمده انجام می گیرد.

خرید اینترنتی پودر سوخاری کی اف سی در فروشگاه های های اینترنتی با قیمت 6500 تا 10000 تومان انجام می شود.

ایران با داشتن مواد اولیه مرغوب در صنایع غذایی، محصولاتی چون پودر سوخاری را با کیفیت بالایی تولید می نماید. با توجه به کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب برای مصرف کننده خارجی تقاضا برای محصولات ایرانی بسیار فراوان است. برای تولید کنندگان نیز صادرات فرآورده های نانی به کشورهای همسایه و سایر کشورها یکی از سودآور ترین کسب و کارها می باشد.

صادرات پودر سوخاری کی اف سی از مشهد

انواع پودر سوخاری kfc

انواع پودر سوخاری kfc

  • پودر سوخاری ساده kfc

این پودر بدون ادویه بوده و به پودر سوخاری نرمال شناخته می شود. بسته بندی این محصول نایلونی ضخیم با وزن ۱۳۵ گرمی و یک کیلویی می باشد.

پودر سوخاری اسپایسی kfc دارای طعم تند و فلفلی می باشد. این محصول نیز همانند پودر سوخاری نرمال kfc با همان بسته بندی و اوزان می باشد.

صادرات پودر سوخاری کی اف سی

این دو نوع پودر در رستوران و فست فودها پس از مرینیت کردن مرغ استفاده می شوند و هر کدام طرفداران خاص خود را دارند و زرده و سفیده تخم مرغ هم نیاز ندارند.

صادرات پودر سوخاری کی اف سی

صادرات پودر سوخاری کی اف سی صادرات پودر سوخاری بسته بندی در اوزان مختلف و طعم های گوناگون بازار خوبی را برای تولید کنندگان مطرح حوزه پودر سوخاری بوجود آورده است.

صادرات پودر سوخاری کی اف سی نیز به عنوان یکی از پرفروش ترین پودرهای سوخاری همانند پودر سوخاری پانکو؛ تجارت خوبی را برای نمایندگان آن پدید آورده است.

پودر سوخاری kfc از شناخته‌شده ترین برند ها در جهان است و بیشتر نیز به دلیل مرغ های سوخاری کنتاکی خود در جهان نام آشنا شده است. این پودرها به دلیل ساختار چیپسی و ترد، ظاهر پولکی ایجاد می کنند و بسیار خوش طعم می باشند و از این رو طرفداران زیادی در دنیا دارند. با وجود کیفیت بالای پودر های سوخاری تولید داخلی این محصولات به عنوان یک منبع سود آور به احتساب می آید.

کشورهای مختلفی اقدام به عرضه این محصولات نموده اند. قیمت این محصولات به تومان نیز یکی از عوامل موثر دیگر بر صادرات این کالاها می باشد. کشورهای دیگر می توانند با مناسب ترین قیمت این پودر سوخاری را همانند سایر محصولات ایرانی خریداری نمایند.

نمودار قیمت فروش پودر سوخاری kfc

نمودار قیمت <a href=فروش پودر سوخاری kfc” class=”img-responsive aligncenter”> قیمت پودر سوخاری کی اف سی در مدل تند و ساده دارای قیمت مشابهی است. این قیمت در حدود | ۶۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰تومان | قیمتی است که در فروشگاه های اینترنتی به صورت خرده و یا عمده به فروش گذاشته می شود.

 

برخی دیگر از فروشگاه های اینترنتی بسته های 135 گرمی از پودر نرمال kfc را با قیمت خاصی به تومان به فروش می رسانند. کشور سازنده محصولات متفاوت است اما مرغ کی اف سی اصلی در آمریکا می باشد. در این فروشگاه های اینترنتی محصولات کی اف سی ایتالیا فروخته می شود.

فروشگاه های دیگری نیز وجود دارند که بسته های 135 گرمی این پودر را با قیمت های مصوب دیگری و به تومان مبه فروش می رسانند.

صفر تا صد صادرات پودر سوخاری سبز

صفر تا صد صادرات پودر سوخاری سبز پودر های سوخاری رنگی جلوه منحصر به فردی به غذای تهیه شده می دهند. این پودر ها ترکیبی از چندین سبزی و ادویه می باشند که به نان پودر شده افزوده می شوند. ترکیب پودرهای رنگی معمولا به صورت زیر است:

این پودرها شامل نمک، فلفل، زردچوبه، پودر پاپریکا، پودر آویشن، پودر سیر، پودر پیاز، پودر زنجبیل، پودر تخم گشنیز و سایر سبزیجات خشک می باشند. راز سبز بودن پودر هایی که با عنوان پودر سوخاری سبز تولید می شوند در مقدار پودر آویشن و پودر جعفری آن است. مقادیر سبزی و این دو پودر تعیین کننده رنگ این محصول است.

برای صادرات این پودرها مجوز هایی لازم است که برای تایید بهداشتی بودن از رنگ های تخصیص یافته ای استفاده شده که مضر نبودن برای سلامت انسان را نشان می دهد. پس از آن به روش عمومی نان های حجیم برگشت داده شده به کارخانه ها خشک و طی فرآیندهای صنعتی به پودر سوخاری تبدیل می شوند.

سپس ادویه ها و سبزیجات و رنگ های مجاز خوراکی به آنها افزوده می شود و در نهایت این مواد آماده بسته بندی می شوند و در بسته ها یا به صورت فله ای و در شرایط بهداشتی کنترل شده برای صادرات ارسال می شوند.

مهم ترین ضوابط صادرات پودر سوخاری صورتی

مهم ترین ضوابط صادرات پودر سوخاری صورتی برای صادرات پودر سوخاری صورتی ارائه مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه که معمولاً سازمان تغذیه و دارو و سازمان بهداشت می باشد، ضروری است. همچنین تمام محصولات باید تاریخ و تولید انقضای درج شده آشکاری بر روی بسته بندی داشته باشند.

قیمت محصول نیز باید بر روی محصول درج شود و قیمت گذاری باید مناسب و منصفانه باشد. حمل و نقل محصولات باید در شرایط ایمن و بهداشتی انجام شود تا ترانزیت محصولات به کشور های همسایه در سلامت کامل انجام شود. در صورتی که موارد فوق که مهمترین موارد است رعایت شوند کالا بدون مشکل ترخیص می شود و همچنین احتمال مرجوع شدن کاهش می یابد.

مشکلات عمده صادرات پودر سوخاری عمده

مشکلات عمده صادرات پودر سوخاری عمده صادرات همواره با مشکلات فراوانی همراه است و بحثی چالش برانگیز است. این مشکلات از دریافت مجوزها گرفته تا هزینه های ترخیص وجود دارند. مجوزها برای صادرات مواد غذایی توسط سازمان هایی چون بهداشت، غذا و دارو تخصیص داده می شود. لذا مستلزم دریافت مجوزها و رعایت کامل نکات بهداشتی برای تهیه انواع مواد غذایی است.

همچنین ترکیبات باید بر روی بسته بندی مشخص باشد و شامل مواد مضر و بیماری زا برای انسان نباشد. چرا که در صادرات مسائلی چون اعتبار نیز مطرح است و صادرات مواد نا مرغوب و نا سالم موجب از بین رفتن اعتبار و خسارت های مالی ناشی از مرجوع کردن کالاها را به همراه دارد.

از سویی دیگر هزینه های ترخیص نیز از چالش های بزرگ صادرات است. تولیدکننده ها در این زمینه باید قدرت کافی از نظر مالی برای ترخیص کالا داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین زمان کالا را به کشور های دیگر و به دست مشتری برسانند.

از جمله چالش های دیگر صادرات ترانزیت و حمل و نقل داخلی محصولات غذایی است. در زمینه حمل و نقل در داخل کشور تا مرزها باید از خودرو هایی کاملاً بهداشتی استفاده شود و همچنین شرایط ایمنی برای بسته ها فراهم باشد.

پودر سوخاری عمده یا به صورت فله ای برای صادرات چالش های حمل ایمن و سالم را از نظر بهداشتی دارند و ماشین های حمل و نقل باید استاندارد و متناسب با حجم کالاها و نوع کالاها باشند. همچنین رساندن کالا به کشور مقصد ممکن است به دلیل طولانی بودن مسیر در یک یا چند کشور واسطه استپ داشته باشد تا هزینه های ارسال کاهش یابد.

ممکن است کشوری با تحریم های بین المللی مواجه باشد و در این صورت نیازمند کشوری واسطه برای صادرات می باشد که این دو حالت ترانشیپ نام دارد.

صادرات کلی پودر سوخاری قرمز به کشورهای مجاور

صادرات کلی پودر سوخاری قرمز به کشورهای مجاور در تهیه پودر سوخاری قرمز نیز همانند پودر های رنگی دیگر ترکیبی از مواد مشابه و برای متفاوت بودن رنگ از ماده خاصی با همان رنگ استفاده می شود. در تهیه پودر قرمز همانند پودر صورتی از پودر لبو و پودر گوجه فرنگی استفاده می شود. میزان این پودرها درجه رنگ را مشخص می نماید.

صادرات کلی و عمده مشکلات خاص خود را دارد. اما صادرات کلی پودر های سوخاری از سودآور ترین تجارت ها محسوب می شود. به طور کلی صادرات مواد غذایی همواره سود فراوانی را به همراه دارد. چرا که در حجم بالایی سفارش داده می شوند و علت این امر مصرف بالا و همیشگی مواد غذایی است. پودر قرمز نیز همانند سایر پودر ها باید مجوز های لازم در افزودن رنگ های بهداشتی را دریافت نماید تا امکان صادرات را داشته باشد.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرشته حبیب اله پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129576424

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradfoodir@

instagram icon اینستاگرام: aradfood@

email icon ایمیل: info@aradfood.ir

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید