آرد سوخاری دانه درشت یکی از با کیفیت ترین آرد ها در بازار ها می باشند که آرد سوخاری ها از خرد شدن ناگت تست و نان‌های دیگر تهیه می‌شود که طعم های بسیار عالی و بالایی برخوردار هستند . در صادرات آرد سوخاری ها که کیفیت در آن حرف اول را می‌زند و این امر باعث می‌شود محصولات تولید و پخش بسیار بالایی را داشته باشند امروزه آرد سوخاری توانسته است محبوبیت خود را بین مردم حفظ کند.

عرضه آرد سوخاری دانه درشت 1 کیلویی

ویژگی های مهم آرد سوخاری درشت طعم دار

ویژگی های مهم آرد سوخاری درشت طعم دار هر یک از آرد سوخاری ها کیفیت و طعم های بسیار متفاوتی را دارند که این نوع آرد ها در حال حاضر در فروشگاه ها و بازارها موجود است که از طریق نان ها و باگت ها تهیه می شود . آرد سوخاری ها در انواع های مختلفی می باشند مانند: آرد سوخاری طعم دار ، آرد سوخاری دانه درشت و… می باشد که طعم های بسیار لذیذی را دارند.

ایران یکی از بزرگترین تولید آرد سوخاری دانه درشت می باشد که با کیفیت ها و هزینه های بسیار مناسب به سایر کشورها صادر می‌کند امروزه آرد سوخاری ها توانسته محبوبیت خود را بین بازارهای که این امر باعث می شود فروشندگان بیشترین محصولات را بفروشند . یکی از ویژگی‌های مهم آرد سوخاری خوش طعم کننده غذا ها ، برشته کننده مرغ و چیزهای دیگر ، دارا بودن فواید در خود و… می باشد که این ویژگی ها در قیمت آرد سوخاری ها هم تاثیر می گذارد.

صادرات بودر سوخاری ها به صورت فله ای و در بسته بندی های مختلف قرار می گیرند که به نظر مشتریان بستگی دارد که کدام یک از آنها را بخرند . آرد سوخاری دارای مواد معدنی مانند: فسفر، پتاسیم، روی و ویتامین های زیادی می باشد به غیر از این که آرد سوخاری در داخل خود مواد معدنی زیادی دارد ولی یک نوع ماده مضری هم به نام آکریلامید هم وجود دارد که مصرف بیش از حد آرد سوخاری باعث بروز بیماری ها هم نیز می شود .

تولید کننده آرد سوخاری دانه درشت

تولید کننده آرد سوخاری دانه درشت تولید کنندگان سعی دارند آرد سوخاری ۱ کیلویی بیشتر به بازارها ارزه کنند که این نوع آرد ها فروشات بسیار زیادی را داشته است . امروزه فروش آرد سوخاری ها از طریق سایت ها و اینترنت های معتبر صورت می‌گیرد که می‌توان با اطمینان کامل از آنها سفارش داد .

آدرس خواری ها در کارخانه های ایران با رعایت کامل نکات بهداشتی و کاملا به صورت ارگانیک و استاندارد تولید می‌شوند صادرات این نوع آرد ها بیشتر به کشورهای هند آمریکا و پاکستان انجام می‌شود صادرات آرد سوخاری به کشور های باعث پر رونق شدن محصولات می شود .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *