آرد سوخاری معمولا از آسیاب نمودن نان های حجیم از قبیل باگت به دست می آید که پس از حرارت دهی و تفت رطوبت خود را کاملا از دست داده و خشک و برشته می شوند، آرد سوخاری بر حسب نوع ادویجات به کار رفته در آن و کاربردی که در تهیه انواع غذاهای سرخ کردنی دارند به انواع مختلفی دسته بندی می شوند، جهت اطلاع از قیمت خرید انواع آرد سوخاری کیلویی می توانید از طریق فروشنده این کالا به صورت مستقیم و آنلاین اقدام بفرمایید.

فروشنده انواع آرد سوخاری کیلویی

شرایط نگهداری از آرد سوخاری

شرایط نگهداری از آرد سوخاری در رابطه با شرایط و اصول نگهداری از آرد سوخاری و جلوگیری از فساد و افت کیفیت محصول بهتر است آن را در محیط های خشک و خنک و به دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.

رطوبت سبب رشد میکروارگانیسم ها در آرد شده و منجر به فساد و رشد کپک در آن می شود.

اهمیت مدت زمان نگهداری از محصول نیز همانند شرایط نگهداری آن بسیار حائز اهمیت می باشد، زیرا همانطور که میدانید برای تولید آرد سوخاری آن را حرارت داده و برشته می نمایند که اگر این محصول را به مدت خیلی طولانی نگهداری نمایید سبب افت کیفیت محصول و تغییر در طعم و مزه و بوی آن می شود.

بهترین مدت زمان نگهداری از آرد سوخاری تا ۶ ماه پس از تولید محصول می باشد، از این رو اگر استفاده زیادی از این محصول ندارید و یا برای مصارف خانگی آن را تهیه می نمایید توجه داشته باشید که به میزان خرید خود دقت نمایید.

در رابطه با انواع آرد سوخاری، این محصول از لحاظ اندازه دانه و نوع ادویجات به کار رفته در آن با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

از مهمترین موارد کاربرد آرد سوخاری می توان به استفاده از آن در تهیا غذاهایی نظیر ناگت مرغ، ماهی و مرغ های سوخاری، تکه های گوشت و فیله و غیره اشاره کرد.

استفاده از آرد سوخاری در تهیه غذاهایی از این قبیل علاوه بر ظاهر شیک و زیبایی که به غذا می بخشد در خوش عطر و خوش طعم کردن غذا تاثیر قابل ملاحظه ای دارد، مخصوصا اگر در نهیه آن از سبزیجات و ادویجات مخصوص استفاده شده باشد و ترفندهای سرآشپز حرفه ای در آن لحاظ شده باشد.

آراد سوخاری مرغوب کیلویی چند است؟

آراد سوخاری مرغوب کیلویی چند است؟ در خصوص پاسخ به سوال مطرح شده باید به این مورد اذغان داشت که قیمت آرد سوخاری مرغوب در وزن های کیلویی به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به برند شرکت تولید کننده کالا و میزان کیفیت مواد اولیه در جهت تهیه و تولید محصول اشاره نمود.

از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت آرد سوخاری می توان به مواردی از قبیل زیر اشاره داشت:

  • نوع ادویجات وسبزیجات به کار رفته در تهیه محصول
  • نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر قیمت مواد اولیه
  • روش خرید و عرضه محصول در بازار
  • نوع بسته بندی و جنس بسته آن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *