فروش آرد سوخاری

فروش آرد سوخاری به صورت عمده و جزئی از طریق سایت ها و مراکز و نمایندگی های فروش امکان پذیر است. این آرد در تهیه ی انواع غذاها به کار برده میشود و انواع مختلفی دارد.

آرد سوخاری در بسیاری از غذاها استفاده میشود.غذا هایی مانند مرغ سوخاریف قارچ سوخاری و انواع کتلت و فلافل همگی غذا هایی هستند که در تهیه ی آن ها از آرد سوخاری استفاده میشود.

استفاده ی زیاد این آرد سبب شما تا خریداران آن به فکر روشی برای تهیه آن به صورت ارزان تر و با قیمت پایین تر بیفتند.

فروش آرد سوخاری

انواع آرد سوخاری

آرد سوخاری دارای انواع مختلفی است که برای تهیه ی غذا های مختلفی استفاده میشوند.

آرد سوخاری به صورت دانه درشت و دانه ریز و یا پودر وجود دارد. این تفاوت در اندازه ی دانه های آرد سوخاری به علت نوع آسیاب کردن و الک کردن آن بستگی دارد.

انواع آرد سوخاری شامل موارد زیر است:

  • آرد سوخاری کلاسیک یا ساده
  • آرد سوخاری پانکو
  • آرد سوخاری پولکی
  • آرد سوخاری سبزیجات
  • آرد سوخاری اسپایسی یا فلفلی
  • آرد سوخاری کنجدی

فروش آرد سوخاری

خرید آرد سوخاری به صورت عمده

از آن جایی که از این آرد استفاده های زیادی میشود، مصرف آن زیاذ بوده و خریداران آن ترجیح میدهند آن را به صورت عمده خریداری کنند.

دلیل تمایل خریداران، به خرید عمده به چند دلیل است.از جمله این دلایل این است که با یک بار خرید، آرد مصرفی خود برای مدتی طولانی را بدست می آورند.خرید عمده باعث میشود تا هزینه ی کمتری برای آرد پرداخت شود در واقع خرید عمده ارزان تر از خرید جزئی است.

خریداران عمده این آرد، فست فود ها، رستوران داران، کارخانه های تولید کننده ی مواد غذایی هستند.

همچنین برای صرفه جویی در هزینه ها میتوان این آرد را به صورت خانگی نیز تولید کرد.

فروش آرد سوخاری

تهیه ی آرد سوخاری

این آرد در کارخانه ها با پخت مجدد نان های حجیم شده صورت میگیرد.این پخت مجدد به آرامی و به منظور از بین بردن کوچک ترین رطوبت در نان و خشک کردن آن انجام میشود.

در خانه میتوانید نان های باگت را خشک کرده و سپس آسیاب کنید و به مصرف رسانید.البته اضافه کردن فلفل و انواع ادویه ها به آن طعم و عطر بهتری به آرد میدهد.

از این آرد میتوانید برای تهیه ی مرغ سوخاری که غذایی بسیار لذیذ و پر طرفدار است و همچنین انواع دیگر مواد غذایی سوخاری شده مانند سیب زمینی؛ قارچ، پیاز سوخاری استفاده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!