مجموعه آراد فود عرضه کننده محصول پودر سوخاری فله اینز (INS) در سراسر کشور و همچنین خارج از کشور است. این محصول به دلیل فله بودن و قیمت مناسب آن برای رستوران ها، فست فود ها و کترینگ ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

پودر سوخاری اینز یکی از برندهای با کیفیت و شناخته شده در این زمینه بوده و بخش زیادی از تامین کنندگان مواد غذایی به دلیل کیفیت مناسب و قیمت پایین، سال هاست از این برند استفاده می کنند.

فروش پودر سوخاری فله اینز باکیفیت

اصول صحیح نگهداری پودر سوخاری فله اینز

اصول صحیح نگهداری پودر سوخاری فله اینز پودر های سوخاری برند اینز (INS) در دو رنگ سفید و بعضا نارنجی در داخل ایران تولید و برای فروش در داخل و خارج از کشور عرضه می گردد. آرد (پودر) سوخاری اینز از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده که به همین دلیل تجربه خوشی را هم برای رستوران ها و کترینگ ها و هم مصرف کننده نهایی غذاهای تهیه شده بجای گذاشته.

سرخ کردن انواع مرغ و ماهی با پودر سوخاری، طعمی دل نشین و به یاد ماندنی در ذهن اکثر ایرانی ها به یادگار گذاشته است.

اصول صحیح نگهداری پودر سوخاری فله اینز

به دلیل اینکه محیط تهیه غذا معمولا یک محیط با دمای بالا می باشد لازم است در نگهداری صحیح پودر سوخاری فله اینز نکاتی رعایت شود که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

– برای حفظ کیفیت پودر سوخاری در بلند مدت بهتر است فقط مقدار مورد نیاز برای تهیه غذای هر وعده در محیط باز آشپزخانه منزل یا رستوران نگهداری شده و مابقی در محیطی جداگانه و ترجیحا درون یخچال نگداری شود. چنانچه پودر سوخاری برای مدتی طولانی در مجاورت هوای گرم و مرطوب محیط آشپزخانه قرار گیرد موجب کاهش کیفیت ظاهری و طعم آن خواهد شد.

– پودر سوخاری علاوه بر دمای بالا و رطوبت به نور هم حساس است. بنابراین بهتر است پودر سوخاری بویژه پودر سوخاری فله اینز در محیطی تاریک و به دور از نور خورشید نگهداری گردد. تابش طولانی مدت نور آفتاب به کیسه پودر سوخاری می تواند باعث کاهش کیفیت و تازگی آن گشته و همچنین طعم آن را تحت تاثیر خود قرار دهد.

– پودر سوخاری از نان های خشک شده حجیم تهیه می شود بنابراین شرایط نگهداری نان در مورد پودر سوخاری نیز صدق می کند.

– برای حفظ سلامتی انسان لازم است فرایند سرخ کردن گوشت توسط پودر سوخاری با حرارت ملایم انجام شود زیرا حرارت زیاد می تواند سبب تشکیل بیشتر مواد مضر گردد.

تولید کننده پودر سوخاری فله اینز مرغوب

تولید کننده پودر سوخاری فله اینز مرغوب مجموعه آراد فود در زمینه تولید پودر سوخاری مرغوب فعالیت داشته و برند پودر سوخاری اینز را در داخل و خارج ایران تامین و توزیع می نماید. همچنین مجموعه در زمینه فروش پودر سوخاری نیز فعال بوده و آماده همکاری با فروشندگان و مصرف کنندگان این محصول در سراسر کشور می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *