پودر سوخاری مرغ

پودر سوخاری مرغ مخصوص روکش مرغ در طعم های مختلف و قیمت های متفاوت توسط این این شرکت به فروش می رسد. پخش عمده پودر سوخاری مرغ در تهران به صورت کاملا رایگان انجام می شود.
پودر سوخاری بسته بندی شده برای مصارف خانگی و فروش در فروشگاه ها پودر سوخاری فله برای مصارف عمده همچون رستوران ها و تولید غذاهای نیمه اماده و … خریداری می شوند.

انواع طعم های پودر سوخاری مرغ

  1. پودر سوخاری فلفلی
  2. پودر سوخاری نرمال
  3. پودر سوخاری دودی
  4. پودر سوخاری سبزیجات

پودر سوخاری مرغ

  • پودر سوخاری روکش فلفلی

پودر سوخاری فلفلی با درصد فلفل زیاد از محبوبیت بیشتری برخوردار است. زیرا اکثر مردم به ویژه جوانان طعم تند غذا را بیشتر می پسندند و علاقه بیشتری نشان می دهند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از این رو خرید و فروش پودر سوخاری مرغ اسپایسی بیشتر از طعم های دیگر می باشد.[/box]

  • پودر سوخاری روکش نرمال

پودر سوخاری نرمال دارای ادویه نمی باشد و مصرف کنندگان می توانند ادویه های مورد علاقه خود را به ان اضافه کنند که در رنگ کرم یا قهوه ایی روشن یا اصطلاحا طلایی می باشند.

  • پودر سوخاری روکش اسموکی

پودر سوخاری اسموکی یا دودی مناسب افرادی می باشد که طعم کبابی و دودی غذاها را می پسندند. این پودر طعم منحصر به فردی به غذا می دهد.

  • پودر سوخاری روکش سبزیجات

دارای ادویه های معطر همچون: پودر سیر، پودر آویشن، پودر پیاز و … می باشد که طعم طبیعی به غذا می دهد و معمولا به رنگ سبز کم رنگ تولید می شوند.

پودر سوخاری مرغ

نحوه فروش پودر سوخاری

خریدارن عمده این محصول می توانند با تماس با واحد فروش شرکت آراد فود انواع پودر سوخاری را در برندهای مختلف به صورت کارتنی یا کیسه ای خریداری نمایند. قیمت پودر سوخاری در این مجموعه به قیمت نمایندگی می باشد.

پودر سوخاری مرغپودر سوخاری مرغ پودر سوخاری مرغ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!