آرد سوخاری تمپورا پانکو از انواع ادویه و چاشنی های غذایی می باشد که در سال های اخیر توسط شرکت های زیادی در داخل کشور تولید می گردد. این محصول دارای تنوع زیادی از نظر برند، نوع بسته بندی، وزن و طعم می باشد. قیمت خرید آرد سوخاری تمپورا پفکی پانکو ۵۰۰ گرمی با توجه به برند تولید کننده و کیفیت آن تعیین می گردد.

قیمت خرید آرد سوخاری تمپورا پانکو 500 گرمی

معرفی کامل انواع آرد سوخاری تمپورا

معرفی کامل انواع آرد سوخاری تمپورا آرد سوخاری تمپورا از اصلی ترین چاشنی های کشور ژاپن است که در پخت و سرخ نمودن غذاهای دریایی و انواع سبزیجات از آن استفاده می شود، در ژاپن برای تولید این محصول از بهترین مواد اولیه و با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده می شود.

در گذشته آرد سوخاری تمپورا مصرف داخل از طریق واردات تأمین می گشت ولی امروزه شرکت های معتبر تولید کننده مواد غذایی این محصول را در بهترین کیفیت تولید می کنند. آرد سوخاری تمپورا جهت سرخ کردن و پفکی نمودن ماهی، مرغ، میگو و سبزیجات استفاده می شود.

آرد سوخاری تمپورا به نام آرد بنیه نیز شناخته می شود و دارای ویژگی های زیادی می باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاومت بسیار بالایی در برابر سوختگی برخوردار است و هنگام سرخ کردن غذا به خوبی طلایی و خوشرنگ می گردد.
  • با انسجام بسیار بالایی که دارد از تغییر شکل و خرد شدن غذا جلوگیری می کند.
  • خاصیت جذب روغن کمی دارد و غذا را ترد، حجیم، پفکی و متخلخل می کند.
  • دانه های درشت موجود در مدل هایی از این پودر سورخاری باعث کرانچی شدن غذا می گردد.

استفاده از آرد سوخاری تمپورا بسیار راحت است و فقط بایستی مقداری آب خنک به آن اضافه نموده و تکه های مرغ و ماهی را در آن غوطه ور کرده و سپس در روغن داغ سرخ نمود. آرد سوخاری تمپورا در انواع آرد سوخاری پانکو نارنجی، سفید و تند تولید می شود. رنگ نارنجی این پودر سوخاری کاملا طبیعی بوده و به علت استفاده از پودر فلفل پاپریکا می باشد که به آن طعم و عطر بی نظیری می بخشد.

فروش مستقیم آرد سوخاری پانکو پفکی

فروش مستقیم آرد سوخاری پانکو پفکی فروش مستقیم آرد سوخاری پانکو پفکی باعث می شود مصرف کنندگان همواره قادر به خرید این محصول با درجه کیفی بالا، تازه و در قیمت مناسب باشند. فروشندگان آرد سوخاری تمپورا پانکو، این محصول را در بسته بندی های متنوع و در وزن های مختلف به صورت عمده و مستقیم عرضه می کنند.

این مرکز از فروشندگان معتبر این محصول می باشد که خریداران برای مشاوره و سفارش کالا می توانند از سراسر کشور به وب سایت مرکز مراجعه نموده و پس از خرید محصولات مورد نیاز، آن را در مکان و شهر مورد نظر خود دریافت نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *