شاید بخواهید زمانی که قارچ های خوراکی تان را طبخ کنید آن را به صورت طلایی و سوخاری شده به عنوان پیش غذایی خوشمزه داشته باشید.

برای این منظور بهتر است برای پودر سوخاری درشت که مناسب برای پخت انواع مواد گوشتی و سبزیجاتی مثل قارچ است استفاده کنید. 

طبق توضیحات زیر ما به شما کمک می کنیم که بهترین شیوه استفاده از پودر سوخاری را بدانید.

قیمت عمده پودر سوخاری درشت تند ويژه قارچ

چگونه از پودر سوخاری استفاده کنیم؟

چگونه از پودر سوخاری استفاده کنیم؟ اگر شما نکات نحوه استفاده از پودر سوخاری برای قارچ را ندانید ممکن است آن را خراب کنید و مواد آن از هم بپاشد.

بدین منظور به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید:

  • استفاده از قارچ هایی که ظاهری خوب داشته باشند. برای فهمیدن آن دقت کنید که قارچ هایی تازه و بدون آثار له شدگی انتخاب کنید.
  • بعد از تهیه قارچ ها، آن ها را خوب بشویید تا سیاهی های آن از بین برود. بلافاصله رطوبت آن ها را بگیرید و خشک کنید.
  • اگر حرارت زیر ظرف بالا باشد ممکن است خمیر دور قارچ پخته شود اما درون قارچ خام بماند. پس با حرارتی ملایم قارچ ها را طبخ کنید تا قارچ سوخاری عالی داشته باشید.

نحوه استفاده از پودر سوخاری به این ترتیب است که ابتدا بعد از خوب خشک کردن قارچ ها به آن نمک بزنید سپس قارچ ها را با آرد مخلوط کنید.

از آن جایی که پودر سوخاری درشت تند است دیگر در اضافه کردن ادویه هایی مثل نمک، پودر سیر و شیر و تخم مرغ لازم نیست فلفل را به آن اضافه کنید، سپس قارچ هایی که درون آرد غلتاندید را با پودر سوخاری درشت تند مخصوص و پنیر مخلوط کنید و با ادویه ها ادغام کنید. 

روغن را درون ظرف گودی بریزید که سرخ و آماده اضافه کردن قارچ های مخلوط شده با پودر سوخاری درشت شود و بعد از ترد شدن قارچ ها آن ها را از ظرف بیرون بیاورید.

صادرات انواع پودر سوخاری درشت بسته بندی

صادرات انواع پودر سوخاری درشت بسته بندی صادرات پودر سوخاری درشت تند ویژه قارچ از جایگاه بسیار عالی برخوردار است و تجارت خوبی را برای فعالان این عرصه به ارمغان می آورد، همچنین پودر سوخاری درشت ویژه قارچ به نمایندگی های فروش پودر سوخاری سراسر نقاط  ایران ارسال می شود. 

از انواع پودر سوخاری می توان گفت: 

  • پودر سوخاری با طعم سیر و پیاز 
  • پودر سوخاری ساده 
  • پودر سوخاری ذرت 
  • پودر سوخاری با چاشنی 

به این ترتیب پودر سوخاری درشت ویژه قارچ یکی از محبوب ترین انواع پودر سوخاری این روزهای بازار پودر سوخاری در ایران است و با قیمت بسیار مناسب خود جایگاه بالایی را در بین انواع پودر سوخاری دارا است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *