مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش آرد سوخاری آینز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع آرد سوخاری آینزآرد سوخاری فلهفروش آرد سوخاری آینز در حجم عمدهعوامل تاثیرگذار بر قیمت آرد سوخاری مخصوص کنتاکیتاثیر بسته بندی مناسب در قیمت آرد سوخاری ماهی درشت3 ویژگی مهم آرد سوخاری تردک بر اساس قیمتقیمت فروش آرد سوخاری بسته بندی در مراکز بزرگ کشور

فروش آرد سوخاری آینز در بسته بندی های شکیل و بهداشتی 20 کیلویی می باشد. قیمت آرد سوخاری آینز (INS) هر کیلو 8000 تومان است که به صورت آرد سوخاری سفید و آرد سوخاری نارنجی تولید می شود.

این آرد به صورت دانه ریز و بسیار باکیفیت می باشد که برای تهیه انواع غذاها هم به صورت کاور یا پوششی و هم به صورت درون محصولی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فروش آرد سوخاری آینز در شرکت تولید کننده به واسطه افرادی تعیین می شود که در امر نرخ گذاری خبره می باشند و ابتدا به بررسی این نمونه های غذایی اقدام می نمایند و سپس به تعیین نرخ این مواد خوراکی می پردازند. باید بدانید که نرخ مربوط به این نمونه های آردی آینز در بازار ایران به طور مناسبی به مردم اعلام می شود و بر اساس نوع کیفی این آرد بی نظیر مشخص می گردد.
قیمت فروش آرد سوخاری آینز

انواع آرد سوخاری آینز

<a href=انواع آرد سوخاری آینز” class=”img-responsive aligncenter”>

 • آرد سوخاری نارنجی آینز
 • آرد سوخاری سفید آینز

این آردها بدون ادویه می باشند و برای اضافه کردن ادویه های دلخواهتان بسیار مناسب می باشد. آرد سوخاری آینز دارای رنگ بسیار عالی، ترد همراه با بوی تازگی نان برخوردار می باشد.

فروش آرد سوخاری آینز

نمونه های متفاوتی از آرد سوخاری آینز در بازار به مردم ارائه می شوند که تمام این مواد خوراکی دارای طرفدارهای زیادی می باشند و دلیل این امر نیز مرغوبیت زیاد مربوط به این نمونه های آرد بی نظیر می باشد.
برخی از اقسام مختلفی از این محصولات موجود در بازار به قرار زیر می باشند:

 • آرد سوخاری مخصوص کنتاکی
 • آرد سوخاری تردک
 • آرد سوخاری نارنجی

آرد سوخاری فله

<a href=آرد سوخاری فله” class=”img-responsive aligncenter”> آردهای سوخاری که در ایران توسط کارخانجات بسیار تولید می شود عمدتا در کیسه های 10 کیلویی، 12، 20 و 25 کیلویی می باشد.
آرد سوخاری فله آینز که تولید شده از بهترین مواد اولیه می باشد نیز با بسته بندی 20 کیلویی به بازار عرضه می گردد.
قیمت آرد سوخاری آینز با توجه به کیفیت بالا و توضیحات گفته شده در بالا، بسیار مناسب می باشد.

یکی از شیوه های خرید ارزان که برای تهیه آرد سوخاری توسط مردم مورد استفاده قرار گرفته می شود راهکار فله نام دارد که به این ترتیب قیمتی فوق العاده مناسب به اشخاص خریدار ارائه می شود. البته لازم به ذکر است که این شیوه خرید به مشتریان عزیز این اجازه را می دهد که بتوانند خرید این نمونه های سوخاری آرد را به مقدار دلخواه خودشان خریداری نمایند.

فروش آرد سوخاری آینز در حجم عمده

فروش آرد سوخاری آینز در حجم عمده فروش این محصول توسط این مرکز با قیمت ارزان انجام می گیرد. خرید آنلاین آرد سوخاری آینز و یا سایر برندها در این مرکز با تماس با کارشناس فروش این مجموعه به شماره 09119195220 میسر می باشد.
خرید از این مرکز به عنوان مرجع فروش انواع آرد سوخاری؛ سئد خوبی را برای خریدارن عمده در بر خواهد داشت.

فروش آرد سوخاری آینز در حجم عمده از طرف مرکز برتر انجام می شود و این روند به این دلیل توسط فروشگاه در نظر گرفته می شود که بسیاری از مشتریان که خواهان نمونه های آرد با کیفیت آینز هستند همیشه به دنبال خرید مقدار زیادی از این ماده خوراکی می باشند. برای این که اشخاص خریدار بتوانند به طور یکجا به تهیه آرد مرغوب سوخاری آینز اقدام نمایند روش خرید و فروش کلی و یا عمده می تواند به عنوان برترن شیوه توسط مرکز ارائه دهنده و همینطور افراد خریدار مورد استفاده قرار گیرد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت آرد سوخاری مخصوص کنتاکی

عوامل تاثیرگذار بر قیمت آرد سوخاری مخصوص کنتاکی در بخش های قبل به ذکر نام چند نمونه از آرد سوخاری موجوود در بازار ایران اقدام نمودیم و در این قسمت لازم می دانیم که به بیان برخی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آرد سوخاری مخصوص کنتاکی بپردازیم:

 • نوع کیفی این آرد می تواند یکی از این عوامل باشد.
 • بافت لطیفی که این محصول دارا می باشد نیز سبب می گردد که قیمت این آرد افزایش یابد.
 • استفاده از مواد اولیه متنوع در تولید این ماده خوراکی نیز یکی از مواردی است که بر روی نرخ این محصول بی رقیب موثر است.
 • ترد شدن غذا با استفاده از این آرد نیز می تواند موجب جلب رضایت مردم گردد و این امر بر قیمت این ماده خوردنی و پودری نیز اثرگذار می باشد.

عامل های ذکر شده نشان دهنده این موضوع هستند که قیمت آرد پرفروش سوخاری متاثر از موارد مختلفی می باشد.

تاثیر بسته بندی مناسب در قیمت آرد سوخاری ماهی درشت

تاثیر بسته بندی مناسب در قیمت آرد سوخاری ماهی درشت شرکت تولید کننده که آرد سوخاری را تهیه می نماید لازم است که به نکته های مهمی در تولید این محصول توجه کند که یکی از این موارد اساسی نوع بسته بندی بسیار عالی این نمونه های خوراکی می باشد.
در رابطه با تاثیر بسته بندی مناسب در قیمت آرد سوخاری ماهی درشت بهتر است که به ذکر موارد زیر اقدام نماییم:

 • این آرد که برای پخت ماهی به کار گرفته می شود با بسته بندی هایی با اندازه های مختلف در دسترس مردم قرار می گیرند.
  باید بدانید که هر کدام از این بسته ها با توجه به وزن خود قیمت گذاری می شوند.
 • آرد سوخاری بسته بندی با ظاهری متنوع در معرض فروش گذاشته می شود.
  زمانی که این بسته بندی ها شیک باشند قیمت بیشتری به این محصولات تعلق می گیرد.
 • دوام این بسته ها نیز می تواند در نرخ گذاری محصولات مورد نظر موثر واقع شود.

3 ویژگی مهم آرد سوخاری تردک بر اساس قیمت

3 ویژگی مهم آرد سوخاری تردک بر اساس قیمت قبل تر ذکر نمودیم که یک نوع از محصولات موجود در بازار آرد تردک سوخاری است که با توجه به مشخصه های منحصر به فرد خود مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و ما هم در پی این هستیم که به ذکر 3 ویژگی مهم آرد سوخاری تردک بر اساس قیمت اشاره ای داشته باشیم تا افراد علاقه مند به این موضوع بتوانند در این باره اطلاعات مفیدی را به دست آورند:

 • این محصول کاملا ترد است و این امر سب می گردد که غذاهایی که با استفاده از این نوع آرد تولید می شوند بسیار خوشمزه و ترد باشند.
 • این نمونه های با کیفیت سوخاری به صورت ساده و طعم دار در اختیار مردم قرار می گیرند و بدیهی است که محصولات طعم دار سوخاری نسبت به نمونه های ساده دارای قیمتی بالاتر می باشند.
 • این نمونه های تردک دارای دانه های درشت هستند و بدون شک آرد دانه درشت سوخاری نسبت به آرد دانه ریز دارای نرخی بالاتر است.

شرکت تولید کننده که این مواد تردک را به بازار وارد می نماید بر اساس مواردی که در همین بخش بیان کردیم به تعیین قیمت این پودرهای سوخاری با کیفیت اقدام می نماید و می تواند بر اساس مشخصه های ذکر شده بهترین و منحصر به فرد ترین قیمت ها را به اطلاع تمام افراد خریدار در اقصی نقاط ایران برساند.

قیمت فروش آرد سوخاری بسته بندی در مراکز بزرگ کشور

قیمت فروش آرد سوخاری بسته بندی در مراکز بزرگ کشور قیمت فروش آرد سوخاری بسته بندی شده در مراکز بزرگ کشور به طور اینترنتی به اشخاصی که خریدار این نمونه های غذایی مرغوب هستند اعلام می گردد. هر کدام از افرادی که قصد دارند مناسب ترین نرخ ها را برای خرید این نمونه های سوخاری در نظر بگیرند می توانند در ابتدای امر به دریافت قیمت جدید این محصولات بسته بندی شده اقدام نمایند. با این فرآیند است که فروشگاه بزرگ و برتر می کوشد که نرخ های ویژه ای را به مردم ارائه دهد.

لازم به ذکر است که این نمونه های بسته ای به طور دقیق قیمت گذاری می شوند و هر یک از مشتریانی که در صدد خرید این ماده پودری بی نظیر می باشند. می توانند نرخی که به طور به روز از طرف مرکز فروش به آنها اعلام می شود را برای خرید این مواد خوراکی و پودری کسب نمایند. در نهایت به سفارش این ماده سوخاری برای پخت غذاهای مختلف به طور بسته ای اقدام کنند. بسته بندی های این مواد خوردنی و سوخاری در سراسر ایران به مردم فروخته می شوند و مشتریان پس از دریافت نرخ این ماده بی رقیب و خوراکی می توانند به خرید این محصول از طریق اینترنت بپردازند.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: فرشته حبیب اله پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129576424

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradfoodir@

instagram icon اینستاگرام: aradfood@

email icon ایمیل: info@aradfood.ir

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید