در کشورهای مختلف از جمله کشور ایران مراکز بسیار متعددی به فعالیت مشغول هستند که از برترین و فعال ترین آنها می توان به مرکز توزیع آرد سوخاری کنتاکی اشاره کرد. در این مرکز انواع مختلفی از آرد سوخاری ریز کنتاکی در طعم های مختلف با مناسب ترین قیمت و بسته بندی های بهداشتی با وزن و اندازه های گوناگون به تمامی بازارهای خرید و فروش توزیع و پخش می شود که البته رفع نیاز خریداران به این محصول در مدت زمان کوتاه از اهداف اصلی این مراکز به شمار می رود.

مراکز توزیع آرد سوخاری کنتاکی

مقایسه ویژگی های آرد سوخاری و پودر سوخاری

مقایسه ویژگی های آرد سوخاری و پودر سوخاری آرد سوخاری و پودر سوخاری از جمله کاربردی ترین و مهمترین فراورده های نان سوخاری در پخت و تهیه انواع غذاها به خصوص برای سرخ کردن مواد غذایی مختلف می باشد که در سال های اخیر استفاده از این دو محصول در بین ایرانیان بسیار افزایش داشته است و باعث شده تا خرید آرد سوخاری در بازار نسبت به سایر محصولات مشابه از رونق و رواج قابل توجهی برخوردار شود.

در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های آرد سوخاری و همچنین پودر سوخاری آشنا کنیم و این دو محصول را نیز با یکدیگر مقایسه نماییم. آرد سوخاری کاملا پودر و نرم است و اغلب در طعم های مختلف مانند: فلفلی، نمکی و غیره تولید می شود و برای سوخاری کردن غذاهای مختلف مانند: میگو، مرغ، ماهی و غیره کاربرد دارد.

پودرهای سوخاری دارای اندازه های درشت تر و کمی زبر می باشند که البته برخی از نمونه های آن به صورت پولکی مانند هستند که در رنگ های مختلف از جمله: زرد، نارنجی، قرمز و غیره با رنگ های خوراکی مجاز رنگ آمیزی می شوند و این باعث می شود تا مواد غذایی سرخ شده با این نوع پودرها از زیبایی بیشتری برخوردار باشند.

عرضه بی واسطه آرد سوخاری کنتاکی

عرضه بی واسطه آرد سوخاری کنتاکی عرضه آرد سوخاری کنتاکی به صورت فراگیر توسط بهترین عرضه کنندگان به خریداران و متقاضیان این محصول صورت می گیرد. امروزه اغلب برای عرضه این محصول از روش هایی که مورد پسند و استقبال مشتریان واقع شده استفاده می شود که از رایج ترین و شایع ترین این روش ها می توان به روش عرضه بدون واسطه یا همان مستقیم اشاره کرد.

در عرضه بدون واسطه به دلیل عدم وجود انواع واسطه ها در زمان عرضه، و همچنین عرضه مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده، تمامی هزینه های اضافی به صورت کامل حذف می شود و قیمت ها تا حد قابل توجهی کاهش می یابد و از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا به منظور خریداری این محصول از روش بدون واسطه استفاده نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *