پودر سوخاری فله

جهت تهیه پودر سوخاری به صورت فله می توانید به مراکز خرید فروش این محصول که به صورت آنلاین و مستقیم با قیمت عمده از درب کارخانه محصول را ارسال می کنند ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

تولید پودر سوخاری فله

در اغلب کارخانه جات تولیدی صنایع غذایی انواع پودرهای سوخاری که دارای طعم ها و اندازه های مختلفی می باشند تولید می شود.

که نحوه تولید و بسته بندی این پودرها به صورت قوطی و بسته های فله و یا بسته های چندگرمی به بازار عرضه شده و یا به طور مستقیم به فروش می رسند.

رنگ اغلب پودرهای سوخاری که در کارخانه های ایران تولید می شود زرد یا سفید است، سایر رنگ ها عمدتا وارداتی هستند و از کشورهای دیگر به ایران وارد می شوند که عمدتا قیمت آنها نسبت به محصولات داخلی به سبب عوامل متعددی نظیر عوارض گمرکی و نوع بسته بندی و سایر عوامل کمی بالاتر است.

پودر سوخاری فله

عوامل موثر در فروش پودر سوخاری فله

میزان فروش پودرهای سوخاری به سبب ویژگی هایی که در ترکیبات آنها وجود دارد متفاوت است.

ویژگی های یک پودر سوخاری مرغوب و پرفروش به شرح زیر است:

 • کیفیت مواد تشکیل دهنده و ارزش ادویه های به کار رفته در ان بالا باشد.
 • نوع بسته بندی آن شکیل و مناسب باشد.
 • علاوه به ایجاد طعم و بوی خوش سبب کریسپی و ترد شدن غذای مورد نظر شود.

پودر سوخاری فله

مراکز خرید و فروش مستقیم پودرسوخاری فله

این مراکز به صورت است که شما می توانید سفارش خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان ممکن با هزینه ای بسیار مناسب آن را برای شما ارسال خواهند کرد.

 1. خرید و فروش آنلاین یا اینترنتی

که جهت این امر می توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کرده و پودر سوخاری موردنظر خود را سفارش داده تا در اسرع وقت محصولتان را خدمتتان ارسال نمایند.

 1. حضوری یا مستقیم

این امر از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش و پخش در شهرتان ممکن می شود که با مراجعه به این مراکز و دیدن انواع مختلف پودر سوخاری، نوع مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری نمایید.

پودر سوخاری فله

قیمت پودر سوخاری فله

پودرسوخاری دارای تنوع رنگ و طعم است و همچنین نوع و کیفیت آرد آن در کیفیت طعم و رنگ آن نیز تاثیر گذار است که مهمترین آیتم که در تعیین قیمت نیز گذار است همین کیفیت محصول است.

همانطور که میدانید خرید توسط سایت های اینترنتی و یا به شیوه مستقیم با مراجعه به نمایندگی ها مزیت های مهمی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت محصول را تضمین شده می توانید خریداری نمایید.
 • جهت انتخابی ایمن تر و دقیق تر از کارشناسان آن حوزه مشاوره دریافت کنید.
 • به دلیل عدم وجود واسطه هزینه دلالی یا همان واسطه گری وجود ندارد.
 • چون به صورت عمده خریداری می نمایید تخفیفات شامل حال شما می شود که سبب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.
 • صرفه جویی در زمان هم مهمترین مزیت آن است که شما جهت یافتن محصولی با تنوع بیشتر و با قیمتی ارزانتر دیگر در بازار وقت خود را تلف نخواهید کرد.
 • در صورت خرید مکرر، شامل تخفیفات همکار می شوید و حتی اشانتوین هایی هم دریافت خواهید کرد.

و بسیاری مزیت های دیگر

نکته:

برخی خانواده ها جهت تهیه آرد سوخاری اقدام به تولید آن در خانه می  کنند که البته گر چه این کار به نظر نوعی مدیریت در هزینه خانواده به حساب می آید اما باید دقت داشت که این ماده غذایی اگر به درستی پخته نشود و یا بیش از حد سوخاری شود علی رغم اینکه طعم و مزه خوبی به غذا نمی دهد سبب ایجاد مشکلات و بیماری هایی نیز خواهد شد.

پس بنابراین توصیه می شود به صورت خانگی اقدام به تهیه این محصول ننمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!