برای طعم دار کردن غذا ها از مواد مختلفی استفاده می شود. پودر سوخاری یا همان آرد مرینت اسپایسی، یکی از این مواد طعم دهنده است که به فراوانی در رستوران ها و حتی آشپزی های خانگی استفاده می شود. آرد مرینت معمولا به صورت کیلویی و بسته بندی به فروش می رسد. 

مراکز عرضه آرد مرینت اسپایسی

آرد مرینت اسپایسی چیست؟

آرد مرینت اسپایسی چیست؟آرد مرینت اسپایسی همان آرد سوخاری است که از آن برای طعم دادن به غذا و خوش مزه کردن آن استفاده می شود. این آرد برای طعم دادن به مرغ، ماهی، گوشت و… استفاده می شود. اساس آرد مرینت اسپایسی درجه یک همان پودر سوخاری است اما همراه آن ادویه های طعم دهنده مختلفی مانند کاری، پودر سیر، زنجبیل، ریحان و دیگر سبزی های معطر و… نیز می باشد.

آرد مرینت اسپایسی کمی تند است و برای غذا های مختلف استفاده می شود.

این آرد از پودر شدن نان های سوخاری برشته به کمک دستگاه های مخصوص در کارخانه ها تولید می شود. سپس به این پودر مقدار زیادی ادویه های مخصوص اضافه می کنند تا پودر طعم دار شود. پودر های مرینت انواع مختلفی دارند که هر کدام برای غذای خاصی استفاده می شوند برای مثال پودر مخصوص ماهی با پودر مخصوص مرغ متفاوت است و طعم متفاوتی در غذا ایجاد می کند.

استفاده از پودر مرینت بهترین روش برای تولید غذا های خوش مزه و سوخاری به روش خانگی است. غذا های سوخاری در میان کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی دارند. بنابراین تولید غذا های سوخاری خانگی باعث می شود که کودکان از مصرف غذای نا سالم و فست فود ها بی نیاز شوند. 

معتبرترین برندهای تولید آرد مرینت اسپایسی

معتبرترین برندهای تولید آرد مرینت اسپایسیتولید آرد مرینت اسپایسی توسط برند های مختلفی انجام می شود. اما فقط بعضی از تولید کننده ها آرد مرغوب و درجه یک به بازار ارائه می کنند. آرد مرغوب باید ویژگی های خاصی داشته باشد. این آرد باید از نان سوخاری با کیفیت تشکیل شده باشد. در غیر این صورت بوی بدی می دهد و طعم نا مطبوعی دارد.

آرد های مرینت مرغوب در بسته بندی های مناسب و کاملا بهداشتی قرار می گیرد. تا جایی برای نفوذ میکروب ها و باکتری ها باقی نماند و محصول فاسد نشود. تولید کننده های معتبر تلاش می کنند تا برای تولید آرد های خود از بهترین نوع مواد اولیه استفاده کنند.

از آن جا که در تولید آرد مرینت از سبزیجات معطر نیز استفاده می شود، بنابراین بسیار مهم است که این سبزی جات تازه باشند و کیفیت بالا و مرغوبی داشته باشد. 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!