پودر سوخاری رنگی نمونه ای از‌پودر های سوخاری است.پودر سوخاری یا آرد سوخاری با قرار دادن نان های حجیم در برابر گرما و از بین رفتن نم نان و به اصطلاح خشک شدن نان به وجود می آیند و انواع پودر سوخاری با اضافه کردن طعم و رنگ در شکل های مختلف تولید می شود.

مراکز فروش پودر سوخاری رنگی

بررسی مشخصات پودر سوخاری رنگی مرغوب

بررسی مشخصات پودر سوخاری رنگی مرغوب در واقع با پودر کردن یا آرد کردن نان خشک شده پودر سوخاری به دست می آید. مراحل تولید آرد سوخاری به این صورت است که نان دو بار پخته می شود و نمی توان آن را به صورت مستقیم از آرد معمولی تولید کرد.

  • پودر سوخاری از خرده نان درست می شود و نمونه های اولیه پودرهای سوخاری در قرن نوزدهم از کشور آمریکا وارد صنایع غذایی شدند. پودر سوخاری برندهای خارجی بسیار متنوعی دارد.
  • شاید خیلی از برندهای که استفاده می کنیم هیچ تقاوتی نداشته باشند اما اگر خیلی دقت کنیم میبینیم که میزان نمک و کربوهیدارت که استفاده می شود نیز کم و زیاد می باشد.
  • پودر سوخاری یا آرد سوخاری تنوع بسیاری دارد و می توان از نظر طعم، اندازه و حتی رنگ انواع مختلفی از پودر سوخاری را دسته بندی کرد.
  • توزیع پودر سوخاری نیز در شرکت های که مشغول این‌کارند صورت می گیرد.اولین نوع پودر سوخاری، سوخاری ساده است که برای ترد و برشته کردن انواع مرغ، گوشت، ماهی، سیب زمینی، قارچ، پیاز و… به کار می رود.
  • پودر سوخاری کلاسیک که انواع آن در بازار موجود است از ذرات ریز نان خورده شده تشکیل شده است، که در بسیاری از رستوران ها به کار گرفته می شود. پودر سوخاری رنگی یکی از انواع پودرهای سوخاری است. این نوع پودر علاوه بر مصارف خانگی در رستوران ها هم طرفداران زیادی دارد.

آرد سوخاری رنگی در انواع رنگ های سفید، زرد، نارنجی، طلایی و قهوه ای و در سایزهای مختلف عرضه می شود.پودرهای سوخاری نارنجی، زرد، طلایی و قهوه ای در تهیه فلافل، همبرگر، کباب لقمه، شامی، کتلت و… به کار می روند.

  • برای درست کردن فیله بهترین گزینه استفاده از پودر سوخاری پرک است. این نوع پودر سوخاری بسته به سایز دانه بندی و رنگ در شکل های مختلف عرضه می شوند. پودر سوخاری پولکی همچنین جذب روغن کمتری دارد و غذا این نوع سوخاری سالم تر تهیه می شود.

تولید مستقیم پودر سوخاری رنگی

تولید مستقیم پودر سوخاری رنگی پودرهای سوخاری پولکی معمولا طعم دار و تند هستند و همین باعث جذابیت بیشتر این نوع از پودر سوخاری می شود. یکی از کاربردهای مهم پودر سوخاری طعم دار از بین بردن بوی ضخم غذا و گوشت است.پودر سوخاری عمده یکی از بهترین راه ها برای خرید پودر سوخاری است.

پودر سوخاری

پودر سوخاری

پودر سوخاری رنگی

پودر سوخاری رنگی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *