آرد سوخاری آینز یکی از باکیفیت ترین نوع آرد سوخاری در بازار است که تنوع بسیار بالایی در عرضه دارد و از بهترین نان برای تولید آن استفاده می کنند. مراکز پخش بسیار زیادی در سراسر کشور فعالیت می کنند که انواع آرد سوخاری آینز را به صورت های مختلف عرضه می کنند. 

مراکز پخش آرد سوخاری آینز

آرد سوخاری آینز چه مشخصاتی دارد؟

آرد سوخاری آینز چه مشخصاتی دارد؟ آرد سوخاری آینز یکی از برندهای پرطرفدار از این محصول در بازار می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات خود توانسته حجم بالایی از بازار فروش را در اختیار داشته باشد. 

آرد سوخاری آینز در دو نوع سفید و نارنجی با حجم ها و بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می شود و اندازه دانه های آن ریز و پودری می باشد که برای سرخ کردن انواع مواد غذایی مانند مرغ، ماهی، میگو و… استفاده می شود. 

مقدار ادویه ای که در این نوع از آرد سوخاری استفاده می شود بسیار کم است و حتی در بعضی از نمونه ها از ادویه استفاده نمی شود. 

حجم های بزرگ آن اکثرا 20 کیلویی می باشند که برای خرید به مکان هایی مانند هتل ها و رستوران ها عرضه می شود و نمونه های دیگر در بسته بندی های یک یا نیم کیلویی با مشخصات و برند تجاری شرکت عرضه می شود.

فروش آرد سوخاری از طرف شرکت تولیدی به روش های مختلف انجام می شود که امروزه استفاده از روش های غیرحضوری و مدرن فروش طرفداران بیشتری دارد. 

خرید آرد سوخاری نارنجی آینز

خرید آرد سوخاری نارنجی آینز آرد سوخاری نارنجی آینز نسبت به نمونه سفید آن طرفداران بیشتری دارد و دلیل آن هم رنگی است که در مواد سرخ کردنی ایجاد می کند و باعث زیبایی و جذابیت در ظاهر غذا می شود. 

همین امر باعث می شود تا حجم استفاده از آرد سوخاری نارنجی آینز بیشتر از نمونه های سفید آن باشد. 

برای خرید آرد سوخاری نارنجی آینز روش های مختلفی وجود دارد و کسانی که مصرف بالایی در آرد سوخاری دارند می توانند در بسته بندی های بالا و به صورت عمده محصول را مستقیما از شرکت تولیدی خریداری کنند. 

آرد سوخاری آینز به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای عرضه در بازارهای بین‌المللی نیز پتانسیل بالایی دارد و می توان با توجه به بازارهای عرضه در خارج از مرزهای کشور محصول را در بسته بندی های شیک و استاندارد صادر کرد. 

کشورهای همسایه به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس پتانسیل بسیار بالایی در خرید این محصول را دارند و همین امر باعث می شود تا شرکتهای تولید کننده هر سال حجم بالایی از محصول را برای صادرات و عرضه در بازارهای خارجی در نظر بگیرند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *