زمان هر اندازه که جلو می رود تغییر را همراه خود به ارمغان می آورد یکی از این موارد تغییرات در غذای مصرفی ما انسان ها است یکی از غذا هایی که جدیدا به وجود آمده است سوخاری کردن مواد مختلف است که بسیار هم خوشمزه می باشد. آرد سوخاری صنعتی به دلیل استفاده فراوان و همچنین وزن مطلوبی که دارد بسیار مورد توجه آشپزان قرار گرفته است چرا که عموما مشتری های فست فودی علاقه خاصی به سوخاری ها دارند که پودر در آن ریز نباشد.

مرجع‌ پخش آرد سوخاری صنعتی

نحوه تولید آرد سوخاری

نحوه تولید آرد سوخاری

ساده ترین راه تولید آرد سوخاری که عموما در خانه های هر شخصی می تواند انجام بگیرد از طریق نان های حجیم یا به عبارتی نان باگت انجام می گیرد این نان‌ها به نحوی حرارت می‌بینند که رطوبت آن‌ها گرفته می‌شود و به صورت خشک درمی آیند در واقع آرد سوخاری و نان سوخاری دو محصول از یک خانواده هستند.

برای تولید آرد سوخاری ابتدا نان های حجیم را با حرارات معینی مثلا هشتاد و پنج درجه سانتی گراد حرارت می دهیم سپس وقتی رنگ نان به حال قهوه ای در آمد می گذاریم که نان حرارت دیده سرد شود سپس آن را به دانه های ریز خرد می کنیم باید دقت داشته باشیم هرچه که این دانه ها ریز تر باشند کیفیت پودر سوخاری و در نهایت خوراکی که با آن پودر درست می کنیم بهتر می شود.

در ادامه باید دانه های ریز شده را در جایی بگذاریم که رطوبت به آن نرسد و همچنین در مقابا نور خورشید باشد تا زمانی که کاملا خشک شود این فرایند دوسه روزی تقریبا طول خواهد کشید در نهایت شما یک پودر سوخاری دست ساز خودتان را دارا هستید.

خرید مستقیم آرد سوخاری صنعتی

خرید مستقیم آرد سوخاری صنعتی

عموما برای خرید هر جنسی راه های گوناگونی موجود است که در مورد خرید آرد سوخاری نارنجی هم همین موضوع صادق است اما در خرید بصورت مستقیم واسطه ها زیاد می شوند خرید از راه دور یا به عبارتی خرید اینترنتی می تواند گزینه مناسبی برای فروش آرد سوخاری دونه درشت و کلا آرد سوخاری فست فودی ها باشد چرا که واسطه ها را حذف کرده است و شما مستقیما از تولید کننده پودر سوخاری می توانید خرید کنید.

نکته دیگر خرید به صورت عمده و توزیع آرد سوخاری هست که با خرید بدین صورت از تخفیف قابل توجه ای برخوردار می شود همچنین اگر از سایتی خرید کردید بتوانید محصول معیوب را به فروشندگان پودر سوخاری برگردانید. سایت های معتبری موجود است که با فروش به صورت اینترنتی و با حذف واسطه ها و همچنین فروش به صورت عمده قیمت آرد سوخاری را به شدت کاهش پیدا می کند.

آرد سوخاری

Warning: ltrim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/leybzoco/domains/poodrsokhari.ir/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4477

پخش آرد سوخاریپخش آرد سوخاری صنعتیمرجع‌ آرد سوخاری صنعتیمرجع پخش آرد سوخاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *