قیمت پودر سوخاری kfc

فروشنده پودر سوخاری ماهی kfc ، پودر سوخاری برای ماهی ، خرید عمده پودر سوخاری مخصوص ماهی، قیمت پودر سوخاری ماهی kfc ، نمایندگی خرید پودر سوخاری ، فروشنده پودر سوخاری .

تولید پودر سوخاری مخصوص ماهی

پودرهای سوخاری به جهت تردی و خوشمزه تر کردن غذا مورد استفاده قرار می گیرند. ماهی و کلیه غذاهای دریایی به دلیل بوی زخم باعث می شود تا بسیاری از افراد از خوردن آن پرهیز نمایند.
پودرهای سوخاری ماهی با داشتن ادویه های طعم دهنده و معطر موجب می شود تا علاوه بر از بین بردن بو، تردی خاصی به غذا دهد. از پودر سوخاری مخصوص ماهی همچنین می توان برای میگو سوخاری و دیگر غذاهای دریایی استفاده کرد.

پودر سوخاری ماهی

پودر سوخاری ماهی kfc

پودر سوخاری kfc با داشتن فرمول منحصر به فرد و تولید متفاوت آن از پودرهای سوخاری پرطرفدار و گران به شمار می آید. این پودر به پودر سوخاری کنتاکی معروف است که میتوان علاوه بر ماهی سوخاری، برای مرغ، میگو و سبزیجات سوخاری نیز از ان استفاده کرد.
این پودر حاوی دو بسته است که یک بسته برای پوشش دهی و یا کاور کردن غذا قبل از سرخ کردن استفاده می شود و بسته دیگر حاوی ادویه های طعم دهنده است که به عنوان مرینت، برای مزه دار کردن غذا در ابتدا استفاده می گردد.

پودر سوخاری ماهی

خرید پودر سوخاری ماهی

پودر سوخاری مخصوص ماهی سوخاری با برندهای مختلفی اعم از برندهای زیر در کشور تولید می گردد:

  • پودر سوخاری تردک
  • پودر سوخاری برتر
  • پودر سوخاری مارتین
  • پودر سوخاری امون
  • پودر سوخاری ترخینه
  • پودر سوخاری افخم
  • پودر سوخاری ضامن

نمایندگی پودر سوخاری kfc

پودرهای سوخاری خارجی حتما می بایست مجوز ورود به کشور را دارا باشند. از این رو نمایندگی پودر سوخاری kfc در ایران تنها می تواند به واردات پودر سوخاری کی اف سی بپردازد.
نمایندگی ها با ارزان ترین قیمت ممکن به فروش محصولات می پردازند. بنابراین سود قابل ملاحضه ای را برای خریداران عمده پودر سوخاری به همراه دارد.

پودر سوخاری ماهی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!