پودر سوخاری یکی از انواع ادویه‌ جات و چاشنی‌ هایی است که به عنوان روکش انواع مختلف غذاهای سرخ‌ کردنی استفاده می‌شود. یکی از انواع پودر سوخاری، پودر سوخاری پانکو است که به سبک‌ ژاپنی‌ها تهیه می‌شود.
پانکو در زبان مردم ژاپن به معنای تکه و خرده نان است.
این نوع پودر سوخاری دانه‌های درشتی مانند خرده نان دارد.
پودر سوخاری پانکو در طعم های متنوع به صورت بسته بندی 1000 گرمی به فروش می‌رسد.

پودر سوخاری نارنجی پانکو با بسته بندی 1000 گرمی

انواع بسته بندی پودر سوخاری پانکو

انواع بسته بندی پودر سوخاری پانکوبسته بندی پودر سوخاری پانکو بسیار متنوع است.
قیمت پودر سوخاری پانکو با توجه به برند، طعم، وزن بسته و اندازه دانه ها متنوع است. یکی از این انواع، پودر سوخاری نارنجی است که در بسته بندی های 1000 گرمی یا یک کیلو گرمی به فروش می‌رسد.
رنگ پودر سوخاری نارنجی پانکو کاملا طبیعی است و از رنگ پودر پاپریکا گرفته می‌شود.
پودر پاپریکا نوعی ادویه است که از فلفل دلمه‌ای رنگی تهیه می‌شود و عطر عالی به این نوع پودر سوخاری می‌بخشد.
این نوع محصول که هم به صورت وارداتی از برندهای خارجی در بازار یافت می‌شود و همچنین در سال‌های اخیر تولیدکنندگان داخلی کشور اقدام به تولید این نوع پودر سوخاری به همان سبک معروف ژاپنی کرده اند؛ در بسته بندی‌های متنوع با توجه به برند، وزن، رنگ، طعم و اندازه دانه ها در مراکز عرضه به فروش می‌رسد.
پودر سوخاری پانکو در بسته بندی‌هایی با وزن‌های متنوع 100 گرمی، 200 گرمی، 500 گرمی و 1000 گرمی روانه بازار می‌شود.
که هر کدام بسته به برند و وزن قیمت متفاوتی دارند.
با توجه به قیمت ارز و وارداتی بودن برخی برند‌های این محصول،  قیمت نمونه‌های داخلی پودر سوخاری پانکو که تولید شده توسط هم‌وطنان عزیزمان است، بسیار معقول‌‌ تر از نمونه‌های خارجی این محصول است.
علاوه بر آن این کالا تولید شده داخلی از کیفیت مناسبی هم برخوردار است.

خرید پودر سوخاری نارنجی پانکو

خرید پودر سوخاری نارنجی پانکوبرای خرید پودر سوخاری پانکو تقاضا کنندگان می‌توانند به نمایندگی  برند‌های داخلی و خارجی مراجعه کرده و به صورت عمده و تک اقدام به خرید این محصول نمایند.
امروزه با توجه به سهولت استفاده از اینترنت و رونق‌ فروشگاه‌های اینترنتی حتی خرید محصولات غذایی از این فروشگاه‌ های اینترنتی بسیار رایج و متداول است.
خریداران می‌توانند از فروشگاه‌های اینترنتی به صورت آنلاین  انواع مختلف پودر سوخاری پانکو را به سهولت تهیه کنند و مصرف نمایند.
علاوه بر آن انواع مختلف پودر سوخاری پانکو در برند‌های متنوع داخلی و خارجی، در وزن‌های متفاوت و انواع طعم‌ها در فروشگاه‌های سراسر کشور در اختیار تقاضا کنندگان قرار می‌گیرید.
خریداران می‌توانند از بین برندهای مختلف وارداتی و برندهایی که تولید داخلی کشور هستند، اقدام به خرید این نوع پودر سوخاری نمایند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!