مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر کنتاکی kfc | خرید انواع پودر سوخاری kfc | قیمت فوق العاده آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمودار قیمت خرید انواع پودر سوخاری kfcفروشگاه بزرگ انواع پودر های سوخاریبا کیفیترین پودرهای سوخاری در ایرانلیست قیمت تمامی پودر های سوخاریبزرگترین بازار فروش مرغوب ترین پودرهای سوخاریتولید کنندگان پودر کنتاکی kfcخرید ارزان ترین پودر کنتاکیپودر کنتاکی kfc چیست ؟عرضه مستقیم پودر کنتاکیفروش پودر کنتاکی به قیمت درب کارخانه

انواع پودر  کنتاکی kfc شامل پودر سوخاری اسپایسی و پودر سوخاری نرمال می باشد. این پودرها در وزن 135 گرمی با بسته بندی محکم و بهداشتی تولید می شود.

پودر سوخاری کی اف سی محصول کشور خارجی  می باشد که واردات آن توسط نمایندگی kfc در ایران انجام می گردد و خرید اینترنتی آن در بسیاری از وب سایت ها با قیمت های مختلف انجام می گیرد.
خرید عمده انواع پودر سوخاری kfc در شرکت آرادفود به عنوان “مرکز پخش پودر سوخاری” انجام می گیرد.

فرمول پودر کنتاکی kfc  شامل نان تست یا هر نان حجیم دیگری مثل نان فانتزی،رزماری خشک ، ارگانو  ،  پودر زنجبیل ، پودر کاری ، شکر قهوه ای، فلفل سیاه، فلفل قرمز ، پاپریکا ، پودر سیر ، پودر پیاز ، قرص سوپ مرغ خردشده ، پودر شنبلیله خشک ، زردچوبه ، نمک می باشد.

دستور تهیه پودر سوخاری kfc به این صورت است که  نان تست یا نان های فانتزی را خرد کرده و در سینی فر قرار دهید.فر را روی درجه حرارت 160 درجه سانتی گراد گرم کرده و سپس سینی  را در آن قرار دهید.15 تا 20 دقیقه فرصت دهید تا نان ها کاملا خشک شوند.بعد از اینکه نان ها خشک شدند بگذارید تا خنک شوند.سپس نان های خشک شده را در میکسرریخته پودر کنید یا با گوشت کوب بکوبید تا نرم شوند.همه ادویه ها را در میکسر ریخته و به صورت پالسی خرد و مخلوط کنید .پودر سوخاری در یخچال نگهداری نمایید.

نگهداری آرد سوخاری با میزان رطوبت ارتباط مستقیم دارد .هر چه رطوبت بیشتر باشد رشد میکروارگانیسم ها  بیشتر هست .در صورتی که در جای خشک و خنک نگهدارید تا ۶ ماه می توانید آنها را نگهداری کنید.اگر آردسوخاری بوی کهنگی ونا بدهد بهتراست استفاده نکنید.می توان با توجه به تغییر رنگ آرد سوخاری به فساد آن را تشخیص دهیم.درصورتی که به صورت بسته ای خریداری می کنید حتما تاریخ انقضا دقت کنید.


پودر سوخاری پودری است که به صورت ورقه ورقه است که از مزایای استفاده از پودر سوخاری درشت ، پوشش دهی یکدست و ضخیم تر به غذا می دهد که همین امر موجب می شود تا غذایی ترد و کریسپی داشته باشیم .مزیت دیگر بافت درشت پودر سوخاری پولکی آن است که مانع جذب روغن زیاد به غذا می گردد که این نکته بسیار مهم است که حتی که رژیم غذایی می گیرند هم بتوانند از خوردن انواع غذاهای سوخاری لذت ببرند.

این پودر در بسته های 200 گرمی برای فروش به فروشگاه ها جهت خرید توسط خانواده ها و پودر سوخاری 10 کیلو گرمی یولکی تردک جهت فروش به مراکز مورد مصرف تولید می گردد.

طرز تهیه پودر سوخاری دانه درشت :نان تست  ،پودر سیر    ،   نمک   ،   زردچوبه ،   پودر آویشن ،   فلفل سیاه  ،   فلفل قرمز  ،   ارگانوی خشک   ،نان های باگت یا تست خشک شده را درشت پودر کنید ، همه مواد بالا را به آن اضافه و مخلوط کنید تا پودر سوخاری طعم دارشود.  از این پودر می توانید برای تهیه مرغ ، قارچ ، کتلت و… استفاده کنید .پودر سوخاری تهیه شده را داخل ظرف بسته و در داخل پخچال نگهداری کنید.

 پود سوخاری در کارخانه های کشور با بهترین دستگاه ها و کارشناسان خبره تولید می شود.این پودر مورد مصرف رستوران ها،اغذیه فروشی ها ،سوپرمارکت هاوفروشگاه های بزرگ می باشد.شما می توانید بهترین برند ها را از نمایندگی های سراسر کشور ، از مراکز پخش ،فروشگاه هدی اینترنتی به صورت جزئی یا کلی تهیه کنید.

همچنین مشتریان خارجی می توانند از طریق میل با نماینده های فروش در ارتباط باشند.

پودر کنتاکی kfc | خرید انواع پودر سوخاری kfc | قیمت فوق العاده آن

نمودار قیمت خرید انواع پودر سوخاری kfc

نمودار قیمت خرید انواع پودر سوخاری kfcقیمت پودر سوخاریkfc  درانواع  مدل  دارای قیمت مشابهی است. این قیمت در فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش به صورت خرده و یا عمده به فروش می رسد.

جهت فروش انواع پودر سوخاری با قیمت ارزان و نمایندگی استان ها وامکان تامین انواع پودر و آرد سوخاری مورد نیاز مشتریان را فعالیت های بسیاری صورت گرفته است. امکان ارسال سفارشات شما مشتری عزیز را به کل کشور و همچنین صادرات پودر سوخاری را به کشورهای دور و نزدیک بر عهده خواهد داشت . نمودار قیمت خرید انواع پودر سوخاری kfcرا  به شرکت های خارجی ارسال می کند..پودر کنتاکی ،هر ساله مشتریان خارجی بسیاری دارد که خرید به صورت جزئی و عمده می کنند.قیمت پودر سوخاری با توجه به مواد اولیه که گاهی از خارج وارد می شود،متفاوت هست.

فروشگاه بزرگ انواع پودر های سوخاری

فروشگاه بزرگ انواع پودر های سوخاریاین پودر در بسته های 200 گرمی برای فروش در فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت ها جهت خرید توسط خانواده ها آماده می باشد و پودر سوخاری 10 کیلو گرمی جهت فروش به رستوران و فست فودها تولید می گردد.فروشگاه های بزرگ  انواع پودرهای  سوخاری در سرتا سر کشور  انواع پودرهای سوخاری دربسته بندی های و در وزن های متفاوت به مردم ارائه می شود.فروشگاه های بزرگ امکان خرید پودر سوخاری به صورت عمده را برای مشتریان درنظر گرفته اند.همچنین از طریق سایت های فروشگاهی می توانید خرید کنید و با حمل آسان پودر سوخاری را درب منزل تحویل گیرید.

نمایندگی فروش پودر سوخاری انواع پودر سوخاری با برند کارخانه های کشور در خارج کشور تاسیس شده است و با مشتریان خارجی قرار داد ،امضا می کند.

با کیفیترین پودرهای سوخاری در ایران

با کیفیترین پودرهای سوخاری در ایرانبا کیفیت ترین پودر سوخاری در کارخانجات ایران در سراسر کشور تولید می شود.مواد اولیه این پودر با توجه به استاندارد جهانی تهیه می شود.کیفیت محصول در کارخانجات پودر سوخاری نشان استاندارد جهانی کیفیت را دارا می باشد.همچنین کارخانجات پودر های با کیفیت را در نمایشگاه هایی که سالانه بر گزار می شود تدارک می بینند تا مشتریان جدیدی را جذب کنند.پودر سوخاری در کارخانه جات از طریق بهترین دستگاه های مورد تایید سازمان جهانی تولید می شود.

فرق  آرد سوخاری و پودر سوخاری :پودر سوخاری و آرد سوخاری از لحاظ مواد اولیه بایکدیگر متفاوت هستند.در ذیل مواد اولیه هر کدام را ذکر می کنیم.

مواد اولیه آرد سوخاری:گلوتن،شربت اینورت،عصاره مالت،مخمر نانوایی،نمک طعام،شیرخشک وروغن می باشد.

مواد اولیه پودر سوخاری:آرد سوخاری، آرد ذرت، ادویه کاری، زنجبیل، زردچوبه، فلفل قرمز، نمک(%5)، پودر پیاز، پودر سیر، جعفری، گرد لیمو، آویشن، نشاسته، بیکینگ پودر، شکر

لیست قیمت تمامی پودر های سوخاری

لیست قیمت تمامی پودر های سوخاریلیست قیمت تمامی محصولات کارخانجات پودر سوخاری در کاتالوگ محصولات هر کارخانه قرار گرفته هست و سالانه هر کارخانه قیمت محصولات را لیست می کند و به مشتریان خارج کشور ارسال می کند.همچنین لیست محصولات خود را در نمایشگاه های مواد غذایی به مشتریان نشان می دهد.قیمت محصولات از طریق شبکه های پیام رسان همچون سروش،ایتا،تلگرام به مشتریان قبلی ارسال می شود.در صورت وجود ایمیل مشتریان پیام ها برای آن ها ارسال می شود.

بزرگترین بازار فروش مرغوب ترین پودرهای سوخاری

بزرگترین بازار فروش مرغوب ترین پودرهای سوخاریفروش عمده پودر سوخاری  مستقیما،از نمایندگی های سراسر کشور با قیمت زیربازار عرضه می گردد.

خرید انواع پودر سوخاری در اوزان 200 گرمی ، یک کیلویی ، ده کیلویی مستقیما از مرکز نمایندگی ها به مشتریان عرضه می شود.

هرساله بزرگترین بازار فروش مرغوب ترین  پودرهای سوخاری برگزار می شود تا مرغوب ترین محصولات به دست مردم برسد.یکی از محصولات این بازارچه ،خرید پودر سوخاری پانکو می باشد که با استقبال بیشمار مردم روبرو شده است.

بهترین مارک پودر سوخاری در بازارچه ها،به مشتریان عرضه می شود.

تولید کنندگان پودر کنتاکی kfc

تولید کنندگان پودر کنتاکی kfcتولیدکنندگان پودر کنتاکیkfc  با بهترین مواد اولیه پودر کنتاکی را تولید می کنند و به بازار داخلی و خارجی عرضه می کنند.

کارشناسان تولیدکنندگان پودر کنتاکی ، خود را به رعایت بهترین دستگاه های پودر کنتاکی ومواد اولیه مرغوب دعوت می کند.

تولید کنندگان پودر ها را دربسته بندی های متنوع و رنگارنگ به مشتریان عرضه می کنند که هر کدام آن ها دارای قیمتی متفاوت هستند.

خرید ارزان ترین پودر کنتاکی

خرید ارزان ترین پودر کنتاکیما بهترین و مرغوب ترین پودر کنتاکی را به مراکز فروش ارائه می دهیم.همچنین این مرکز پودر کنتاکی را با شرایط استثنایی به خریداران عرضه می کند.در خرید ارزان ترین پودر کنتاکی  هر محصولی باید کیفیت آن محصول در نظر گرفته شود تا محصول ما مورد رضایت مشتری قرار گیرد.این نمایندگی با در نظر گرفتن کیفیت و موارد رضایت مشتری،پودر کنتاکی را به مشتریان داخلی و خارجی  با ارزان ترین قیمت به فروش می رساند.

جهت اطلاع از قیمت و طرح های ویژه به نمایندگی ما مراجعه کنید.

پودر کنتاکی kfc چیست ؟

پودر کنتاکی kfc چیست ؟پودر کنتاکیkfcچیست ؟ نان خشک پودر شده می باشد که از نان های بیات شده و کهنه درست می شود.

پودر کنتاکی kfc به روش زیر تهیه می شود:

  1. نان تست یا فانتزی را پس از خرد کردن در سینی قرار می دهیم.
  2. دمای فر باید ۱۶۰ درجه سانتی گراد باشد.
  3. ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنیدتا نان خشک شود.
  4. پس از آن صبر می کنیم تا خنک شود
  5. سپس نان خشک شده را در میکسر می ریزیم تا حدی که کمی درشت باشد.
  6. ادویه مربوط به سوخاری را در میکسر ریخته و سه تا چهار دقیقه پالسی مخلوط می کنیم.
  7. پودر کنتاکی آماده هست و می توان در یخچال قرار داد.

پودر کنتاکی انواع مختلف به صورت نرم و درشت تولید می شود. نوع درشت آن در غذاهای سرخ کردنی  مثل مرغ سوخاری ونوع نرم آن مثل کباب شامی،کتلت،ماهی و بادنجان سوخاری و… کاربرد دارد.

مرغوبیت پودر کنتاکی را تنها از بوی آن می توان تشخیص داد.

عرضه مستقیم پودر کنتاکی

عرضه مستقیم پودر کنتاکیپخش مستقیم پودر کنتاکی از نمایندگی ها و مراکز فروش با قیمت ارزان تر در نظرگرفته شده است.این مرکز عرضه مستقیم  پودرکنتاکی را با برند های متفاوت در قالب پودر کنتاکی به روش بسته ای و فله ای در حجم عمده برای خریداران ارائه می کند.

از آنجایی که پخش پودر کنتاکی به صورت تخصصی صورت می گیرد تنوع خرید هر نوع پودرکنتاکی مستقیم به فروشندگان عرضه می شود.

عرضه پودر کنتاکی، با کیفیت مطلوب، در نمایشگاه های مواد غذایی که سالانه در کشور برگزار می شود، ارائه می شود.وزارت بهداشت ومواد غذایی ناظر بر کیفیت تولیدات کارخانه می باشد تا محصولات مرغوبی به طور مستقیم به مردم ارائه شود.عرضه مستقیم پودر کنتاکی با نازلترین قیمت به سایت های اینترنتی ارائه می شود تا سایت های فروشگاهی اغذیه بتوانند پودر سوخاری کنتاکی را به مردم ارائه دهند.پودر کنتاکی برای مصارف هتل ها که سالانه دارای مسافران بسیاری هستند،به صورت عمده و مستقیم عرضه می شود.

فروش پودر کنتاکی به قیمت درب کارخانه

فروش پودر کنتاکی به قیمت درب کارخانهقیمت پودر کنتاکی با توجه به خریداران و عمده فروشان بازار به وسیله دلالان دارای قیمت های متفاوتی هست . پودر کنتاکی به قیمت تولید شده، کارخانه به مشتریان عرضه می شود. جهت صرف هزینه و سود بیشتر ،پودر کنتاکی را به قیمت درب کارخانه از نمایندگی خریداری کنید. نمایندگی فروش پودر کنتاکی  به درب کارخانه همچنین آماده قرارداد فروش پودر کنتاکی به قیمت درب کارخانه با مراکز فروش ،ارگان های دولتی وغیر دولتی،شرکت های خارج از کشور می باشد.فروش پودر کنتاکی به قیمت درب کارخانه همواره متقاضیان زیادی را از سرتا سر جهان داشته است و برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان طرح های مناسبتی ویژه ای را در نظر گرفته شده است. همچنین جهت اطلاع از قیمت های ما می توانید به سایت نمایندگی مراجعه کنید.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید