مشاوره و سفارش

پودر سوخاری :

پودر سوخاری از نانهای حجیم مانند نان همبرگر. نان جو. نان باگت و … تولید می شود. همپنین این محصول را می توان به صورت مستقیم از ارد سفید هم تولید کرد. نوع اسیاب و یا سایز دانه بندی که اصطلاحا به ان مش گفته می شود بنا بر نوع مصرف به صورت آردی، دانه ریز و یا دانه درشت تولید می گردد.

امروزه مصرف آرد سوخاری در تهیه غذاهای آماده و نیمه آماده بسیار وسعت گرفته به طوریکه فروش در بازار داخل و صادراتی را دستخوش تغییرات شگرفی قرار داده است.

مزیت و کاربرد پودر سوخاری :

از پودر سوخاری برای تهیه انواع غذاها مانند: مرغ، ماهی، میگو، سبزجات، قارچ، گوشت، همبرگر، فلافل، ناگت، شنیسل، کباب لقمه، کتلت و … استفاده می شود. از آرد سوخاری جهت انسجام مواد، تردی و در بسیاری از غذاها به عنوان حجم دهنده مورد مصرف قرار می گیرد.
در کنار انواع پودر سوخاری مرینت ها هستند که جهت طعم دار نمودن مرغ و فیله برای تهیه مرغ کنتاکی مورد مصرف قرار می گیرند. این مرینت ها شامل مرینت نرمال، اسپایسی، لایت و مخصوص فیله و شنیسل می باشند.

تمپورا :

آرد سوخاری تمپورا یا آرد بنیه مخصوص پفکی کردن مرغ ، ماهی ، میگو ، سبزیجات و … می باشد. تمپورا تنها با مخلوط شدن آب سرد و بدون نیاز به هیچ افزودنی دیگر غذاهای شما را پفکی می کند.

آرد تمپورا علاوه بر اینکه تمام ویژگیهای لازم تخم مرغ را برای سوخاری کردن غذاها داراست، جایگرینی بسیار بهتر از تخم مرغ در سوخاری و پفکی کردن غذاهاست چرا که تردی، پف کردن و ور آمدن تمپورا به مراتب بیشتر از تخم مرغ است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
آرد سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
مرینیت-سفارشیموجودتماس بگیرید
تمپورا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی آرادفود، در زمینه تولید و فروش انواع پودر سوخاری مرغ، ماهی، میگو و همچنین انواع مرینیت ها فعالیت می نماید تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد. صنایع غذایی آراد فود در زمینه پودر سوخاری ، مرینت و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است تا انواع پودر سوخاری ایرانی و خارجی را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.
این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین پودر سوخاری مصرفی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.ما با سنجش نیاز کشور به تولید انواع پودر سوخاری و همچنین ظرفیت های موجود، پودرهای سوخاری مختلفی را همچون پودرهای سوخاری پوششی و همچنین پودر سوخاری درون محصولی برای منسجم سازی مواد درونی، به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

مدیر فروش مجموعه آراد فود

فرشته حبیب اله پور

Call Now Buttonتماس بگیرید