آرد سوخاری پرک شده

از بین آردهای سوخاری متنوع، آرد سوخاری پرک شده به دلیل شکل ورقه ورقه مانند و یک دست، طرفداران زیادی دارد. مطلع شدن از آخرین قیمت خرید این آرد با سر زدن به صفحات وب، میسّر خواهد بود .

معرفی چند نمونه آرد

تنوع غذایی در ایران آنقدر زیاد است که هر مسافر یا توریستی یک بار به ایران سفر کند حتما طعم غذاهای متنوع زیر زبانش خواهد ماند.

در بین تولیدات ارزنده مواد غذایی کشور ایران، آردهای متفاوت با طعم های مختلفی در کارخانه ها و صنایع غذایی نیز تولید می شود، به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

 • آرد ۱۵۰
 • آرد ۱۸۰
 • آرد خالص
 • آرد سفید
 • آرد آگلومره
 • آرد ستاره
 • آرد سمولینا
 • ارد ایرمیک

آرد سوخاری پرک شده

تفاوت آرد ها  

شاید در ظاهر همه آرد ها مثل هم باشند، به همین دلیل بعضی افراد موقع استفاده آرد، هر چیزی به دستشان آید استفاده می کنند. همین باعث مشود غذای نرمال و خوبی طبخ نشود. ‌

اما باید بدانید بافت آرد ها و مواد تشکیل دهندشان، بسیار متفاوت است.

به عنوان مثال در تهیه آرد خالص گندم، از تمامی قسمت های گندم مانند جوانه، سبوس و دانه آن استفاده می شود. این نوع آرد گلوتن کمتری دارد.

در تهیه آرد سفید یا آرد نان، گندم سخت را بابه میزان گلوتن زیادی تولید می کنند. معمولا برای خوشمزگی بیشتر با آرد جو که گلوتن به نسبت کمتری دارد مخلوط می شود.

آرد سوخاری که بیش از ۸۰  درصد تهیه آن از طریق آرد برنج است، طی چندین مرحله مانند تخمیر و پخت و الک کردن به وجود می آید. تمامی مراحل کاملا با وسایل بهداشتی انجام می گیرد.

میزان گلوتن موجود در این نوع آرد بسیار بیشتر از باقی آرد ها است و همین بیشترین دلیل پر طرفدار بودن آرد سوخاری است.

ارد سوخاری پرک

از انواع آردهای سوخاری، می توان آرد با کیفیت پرک را نام برد که از فراورده های صنایع غذایی کشور است.

تولید کنندگان خوش نام صنایع غذایی، با افزودن انواع طعم ها و رنگ های طبیعی به آرد سوخاری، توانسته اند آرد سوخاری با نام های متقاوت و خوش طعم را تولید کنند و طعمی نو خلق کنند.

ارد های سوخاری زیادی تاکنون به چشمتان خورده و یا مورد استفاده شما قرار گرفته است، این بار با معرفی آرد سوخاری پرک، مزه ای متفاوت و جدید را بچشید.

آرد سوخاری پرک شده

ویژگی آرد سوخاری پرک شده

آرد سوخاری پرک شده یک امتیاز ویژه نسبت به باقی آردها دارد، این آرد یک نوع آرد پوششی است به این صورت که ورقه ای مانند است و پوشاندن ضخیم آن روی غذا، باعث تردی فوق العاده غذای شما می شود.

مشخصات آرد پرک

 • وزن ۲۰۰ تا ۳۰۰
 • نگهداری در جای خشک

مورد استفاده در انواع سرخ کردنی ها

رنگ های آرد سوخاری پرک شده

 • آرد پرک شده طلایی

آرد سوخاری پرک شده

خرید آرد سوخاری پرک شده

اکثر آشپزخانه های بزرگ در تهیه غذاهای متنوع خود، آرد سوخاری پرک شده را به آردهای دیگر ترحیح می دهند.

چرا که این آرد پوششی منسجم دارد و ظاهر غذا را زیبا و خوش فرم می کند. به همین دلیل خرید اکثر مشتریان مربوط به سوخاری های پرک شده می باشد.

برای خرید آرد پرک شده سوخاری به صورت عمده یا بسته های مذکور،می توانید از راه های ارتباطی همچون سایت های متعدد، کانال های شبکه ای اینترنتی، جهت خرید این محصول، پیش قدم شوید.

اخرین قیمت خرید آرد سوخاری پرک شده

تقاضا کنندگان گرامی که قصد خرید راحت و سریع آرد پرک شده سوخاری را دارند، می توانند  سفارش خود را در فروشگاه های اینترنتی ثبت کنند و خریدی منحصر به فرد، عالی و ارزان را انجام دهید.

آنچه از کارخانه بیرون می آید تا به دست شما مصرف کننده عزیز برسد، دستخوش تغییرات قیمتی زیادی است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!