فروش پودر سوخاری خود را چندین برابر کنید

با ما همراه باشید

همکاری با ما

مجموعه آراد فود در نظر دارد تا سیستم تامین خود را قوی تر نماید تا پاسخگوی هر چه بهتر و بیشتر مشتریان داخلی و صادراتی خود باشد و نیاز های مشتریان را به خوبی و با بالاترین کیفیت برآورده سازند.

از این رو اگر تامین کننده عمده انواع پودر سوخاری هستید و پتانسیل این را دارید که با ما مجموعه ما همکاری نماید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما ارتباط بگیرید و یا با پر کردن فرم منتظر تماس کارشناسان فروش ما با شما باشید.

فرم ارسال اطلاعات

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 64 MB.

10+

سالهای تجربه

100+

تنوع محصولات

1500+

معاملات داخلی و صادراتی

500+

تعداد مشتریان

درباره مجموعه آراد فود

فعالیت آراد فود

مجموعه آراد فود، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پودر سوخاری آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

محصولات آراد فود

انواع پودر سوخاری یکی از محصولاتی می باشد که مجموعه ما به مشتریان داخلی و صادراتی خود ارائه می دهد و همواره در تلاش است تا پودر سوخاری تازه و باکیفیت به بازار ارائه نماید. پودر سوخاری شامل انواع مختلفی می باشد که عبارتند از پودر سوخاری پولکی، پودر سوخاری پانکو، آردهای سوخاری گرانولی، آردهای سوخاری رنگی، پودر سوخاری طعم دار، پودرهای سوخاری کنتاکی و آرد تمپورا که در دو دسته پوششی و درون محصولی گنجانده می شوند به همراه انواع مرینت ها.