آرد سوخاری اسپایسی، یکی از مهم ‌ترین چاشنی ها و طعم دهنده های غذایی می باشد. معمولاً برای طبخ کردن فلافل، کتلت، مرغ سوخاری، کوکو، ماهی، ناگت و…. از این آرد استفاده می شود تا هم کیفیت طبخ آن را بالا ببرد و هم موجب خوش طعم تر شدن آن گردد. این آرد از نان های حجیم تولید شده و با توجه به کاربرد زیاد آن در فست فودی ها، هتل ها، مراکز تفریحی و منازل، فروش بالایی دارد. در رابطه با بهترین قیمت آرد سوخاری فلافل اسپایسی در ادامه بحث خواهیم کرد. 

بهترین قیمت آرد سوخاری اسپایسی فلافل

انواع آرد سوخاری ادویه دار تند برای فلافل

انواع آرد سوخاری ادویه دار تند برای فلافل انواع مختلفی از آرد سوخاری ادویه دار تند برای فلافل تولید می شود. در واقع ترکیبات پایه انواع آرد های سوخاری دارای ادویه، برای فلافل یکسان می باشد. همه آنها با رطوبت گیری نان حجیم شده و آسیاب نمودن آن حاصل می‌ شوند.

ترکیبات جانبی آنها می تواند موجب ایجاد طیف بسیار متنوعی از این آرد ها گردد. به عنوان مثال در برخی از آنها درصد فلفل کمتر و در برخی بیشتر می‌باشد همچنین برخی با طعم سیر و برخی با طعم آویشن هستند

از طرفی انواع آرد ادویه دار سوخاری را می توان به دانه درشت و دانه ریز هم تقسیم کرد. در واقع بسته به اینکه میزان آسیاب شدن نان حجیم شده و رطوبت گیری شده تا چه میزان باشد، این تقسیم بندی ایجاد می شود.

علاوه بر این با توجه به این که نوع بسته بندی های این محصول به چه صورت در نظر گرفته شده، نیز انواع مختلفی از آن هاتولید می‌ شود. اصولا بسته های ۱۰۰ گرمی، ۲۰۰ گرمی، یک کیلو گرمی و حتی ۱۰ کیلو گرمی از آنها تولید و عرضه می گردند.

بسته‌های کوچک تر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند و بسته های حجیم تر برای مصارف فست فودی ها و هتل ها و صنعتی به کار می روند. 

البته می توان آنها را از نظر نحوه تولید خانگی و صنعتی به دو گروه تقسیم کرد. در واقع آرد سوخاری خانگی را می توان در منزل و به روش سنتی، تنها با استفاده از توستر تهیه کرد. نوع صنعتی به کمک دستگاه های مخصوص تولید می شود. 

فروشگاه مرکزی انواع آرد سوخاری طعم دار دانه ریز

فروشگاه مرکزی انواع آرد سوخاری طعم دار دانه ریز این سایت به عنوان فروشگاه مرکزی آرد سوخاری دانه ریز طعم دار، عرضه مستقیم و عمده آنها را با قیمتی مناسب در سراسر کشور انجام می دهد. 

قیمت این آرد به دو دلیل نسبت به سایر مراکز فروش بسیار کمتر خواهد بود. زیرا بدون واسطه و همراه با تخفیفات مختلف به فروش می رسد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!