آرد سوخاری به پودرهایی گفته می شود که بعد از خرد شدن و خشک شدن به صورت پودر در می آیند. آرد سوخاری طعم دار بعد از پودر شدن به آن طعم های مختلف اضافه می شود که کاربرد آن برای از بین بردن بوی بد غذا مناسب است. از آرد سوخاری برای برشته و ترد مردن غذا استفاده می شود.

تولید کنندگان زیادی در ایران به تولید آرد سوخاری با برند های مختلف می پردازند که استفاده از محیط بهداشتی و محصول با کیفیت باعث معروف شدن برند آنها می شود. تولیدکنندگان آرد سوخاری سعی در تولید آرد سوخاری طعم دار با طعم های متفاوت می کنند.

تولید کنندگان آرد سوخاری طعم دار

راهنمای استفاده از انواع آرد سوخاری طعم دار

راهنمای استفاده از انواع آرد سوخاری طعم دار پودر سوخاری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها در طعم های متفاوت مخلوط شده و برای غذا های متفاوت استفاده می شود. استفاده از آرد سوخاری گوناگون برای هر نوع مصرفی متفاوت است که استفاده از آرد سوخاری ساده برای ترد کردن ماهی، مرغ، سیب زمینی، قارچ و… استفاده می شود.

معمولا از آرد سوخاری پنیری برای سرخ کردن با سیب زمینی و ماهی استفاده می شود. از آراد سوخاری پولکی که برای ترد کردن ماهی استفاده می شود به این صورت که ماهی را بصورت کمی مرطوب در این پولک های سوخاری می خوابانند و بعد سرخ می کنند.

برای مواقعی که میخواهند روی غذایشان رنگ زیبا و‌تردی داشته باشد از آرد سوخاری پاپریکا استفاده می کنند طرز استفاده از این نیز مانند آرد سوخاری های دیگر است. در حالت کلی استفاده از آرد سوخاری به این صورت است که ابتدا مرغ یا هر ماده ی غذایی دیگری که میخواهیم بپزیم را با هر طعم از آرد سوخاری که می خواهیم استفاده کنیم را ابتدا در آرد ساده سپس در تخم مرغ و در آخر در پودر سوخاری غلطه ور می کنیم و سرخ می کنیم.

مراکز خرید آرد سوخاری طعم دار

مراکز خرید آرد سوخاری طعم دار مراکز خرید آرد سوخاری طعم دار در اکثر شهرهای ایران وجود دارد که برای خرید می توان به مراکز عرضه آرد سوخاری همچون سوپر مارکت ها وفروشگاه ها مراجعه کرد. آرد سوخاری که در رنگ های مختلف تولید می شوند طرفداران زیادی دارد و اکثرا توسط رستوران ها خریداری می شود.

در هنگام خرید آرد سوخاری با کیفیت به نکاتی همچون ترد بودن، دانه بندی یکسان، رنگ طبیعی، بسته بندی و عاری بودن از هر نوع سوختگی دقت کرد. خرید آردهای سوخاری طعم دار بسته به طعم آن با طعم پاپریکا، شوید، تلخون، جعفری، فلفل بودن آن و اینکه برای استفاده در چه نوع مواد غذایی استفاده می شود صورت می گیرد، برای تهیه آرد سوخاری ارزان می توان از آردهای سوخاری ساده با حجم های کم خریداری کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *