خرید عمده آرد سوخاری پانکو بیشتر مورد توجه فعالان در رستوران ها، فست فود ها و سالن های تهیه غذا قرار می گیرد که نیاز مبرمی به انواع این نوع محصولات دارند و خرید عمده آنها از نظر اقتصادی برای این مصرف کنندگان به صرفه می باشد. در فرایند های خرید عمده آرد سوخاری تخفیفات ویژه برای مصرف‌ کنندگان در نظر گرفته می‌ شود.

خرید عمده آرد سوخاری پانکو

آشنایی با فرآیند تولید آرد سوخاری پانکو

آشنایی با فرآیند تولید آرد سوخاری پانکو تولید آرد سوخاری در حال حاضر در ایران با دو روش سنتی و صنعتی انجام می پذیرد که در هر یک از این فرایند ها محصولاتی با کیفیت های متفاوت تولید می شوند. در فرآیند‌ های سنتی از انواع نان های حجیم شده و پخته شده برای تهیه این محصولات استفاده می شود و فرآیند های خشک کردن نان های حجیم در این شیوه ها به کمک فر انجام می‌ شود.

روش صنعتی تولید آرد سوخاری به نوعی است که از فرایند اکستروژن استفاده می‌ شود در این فرایند آرد بعد از خمیرگیری داخل فرو رفته و در برابر حرارت قرار می گیرد و در مرحله بعد پخت و سپس خشک کردن نان های حجیم شده انجام می‌ شود. در مراحل بعدی در این فرایند تولیدی از آسیاب های مخصوص استفاده می شود تا در نهایت نان های حجیم شده به شکل پودر در آیند و در نهایت در آخرین مرحله انواع آرد سوخاری تولید می‌ شوند و به صورت بسته بندی شده وارد بازار های فروش می‌ شوند.

در فرآیند های تولید آرد سوخاری پانکو به عنوان بهترین محصول از تجهیزات فوق پیشرفته استفاده می‌ شود و به همین دلیل این محصولات دارای ویژگی های مناسبی هستند و معمولاً به صورت آرد سوخاری سوزنی معرفی می گردند.

صادر کننده آرد سوخاری پانکو

صادر کننده آرد سوخاری پانکو همانطور که در مبحث قبلی اشاره کردیم امروزه در ایران تولید آرد سوخاری فله در حجم های بسیار زیادی هم به کمک روش‌ های سنتی و هم به کمک روش‌ های صنعتی انجام می‌ پذیرد در راستای همین موضوع محدودیتی برای عرضه این محصولات در بازار های داخلی و صادراتی وجود ندارد و معمولاً شرایط ایده‌ آلی برای فعالیت صادر کننده های این محصول در بازارهای هدف ایجاد شده است.

صادرکننده آرد سوخاری پانکو تمام تلاش خود را به کار می‌ برد که این محصولات را بیشتر به صورت مستقیم و اینترنتی خرید نماید تا سوددهی آن در بازار های هدف بیشتر شود.

صادر کننده آرد سوخاری پانکو همچنین این محصولات را در طعم های مختلف و در بسته بندی های متنوع خریداری می کند تا بتواند پاسخگوی نیاز متقاضیان بیشتری در بازار های صادراتی باشد و از این طریق نیز روند اقتصادی خوبی را برای خود رقم می زند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *