پودر سوخاری برای مرغ

خرید نقدی آرد سوخاری در حجم عمده با تخفیف ویژه از سوی شرکت آراد فود همراه خواهد بود. این امر موجب می گردد با قیمت کمتر اقدام به فروش نماییم که در این مسیر سودآوری بیشتری را برای مشتریان خود رقم زده ایم.

آرد سوخاری هاتی کارا با بسته بندی 300 گرمی با قیمت 4700 تومان تا 5900 تومان توسط نمایندگی ها و یا مراکز پخش پودر سوخاری به فروش می رسد.

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا

آرد سوخاری هاتی کارا

آرد سوخاری هاتی کارا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و ادویه های ارگانیک جهت ارائه محصولی باکیفیت و درخور مشتریان توانسته نیمی از بازار آرد سوخاری را به خود اختصاص دهد و تجارت خوبی را برای خود اغاز نماید.
آرد سوخاری 300 گرمی هاتی کارا به صورت دانه درشت در بسته های شکیل و بهداشتی تولید و به فروش می رسد.

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا از مرکز پخش

کارخانه و تولیدی های بسیاری در سطح کشور بر آن آمده اند تا محصولات خود را علاوه بر فروش حضوری؛ از طریق خرید اینترنتی نیز در دسترس عموم مشتریان قرار دهند.

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا
انواع پودر سوخاری پس از تولید و بسته بندی به نمایندگی های اصلی و مراکز پخش معتبر کشور ارجاع داده می شوند. پس از آنجا جهت خرید توسط مصرف کنندگان به فروشگاه ها و یا مغازه ها ارسال می شوند.

خرید نقدی آرد سوخاری هاتی کارا

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]چنانچه تمایل به خرید عمده آرد سوخاری هاتی کارا با قیمت ارزان تر دارید می توانید با این مجموعه ارتباط بگیرید.[/box]

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!