استفاده از آرد سوخاری درشت، جایگاه ویژه ای در انواع غذاهای ایرانی دارد و افراد می توانند آن را به صورت مستقیم به دست آورند استفاده کنند.

در واقع حتی می توان آن را به صورت عمده هم به دست آورد که در اینصورت خرید اقتصادی تر خواهد شد.

عرضه مستقیم آرد سوخاری درشت

ترکیبات آرد سوخاری درشت

ترکیبات آرد سوخاری درشت برای درست کردن آرد سوخاری درشت، از نان حجیمی مثل نان فرانسوی، باگت، نان همبرگر و … استفاده می شود. برای درست کردن این پودر بهتر است که از نان های مانده و بیات شده استفاده نشود. برای ترکیبات آرد سوخاری، مواد اولیه خاصی را ذکر نکرده اند و می توان براحتی آرد را درست کرد.

برای این کار در ابتدا باید خمیر داخل نان ها را خارج کرد و آن ها را درشت درشت خرد کنیم،  سپس آن ها را داخل سینی فر قرار دهیم که برای این کار حتی می توان از مخلوط چند نوع نان استفاده کرد.

باید فر را روی ۱۵۰ درجه سانتی گراد تنظیم کنیم و بعد سینی نان را داخل فر قرار داده و بگذاریم تا حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه داخل آن بداند تا نان ها کاملا برشته و تست بشوند.

البته بسته به نوع فر این دماها می تواند متفاوت باشد. باید توجه داشته باشیم که اصلا نباید رنگ نان تغییر کند. همین که روی نان سفت بشود و خوب تست بشود، کافی است.

بعد از آماده شدن نان، بگذارید که کمی خنک شوند و سپس آن ها را داخل مخلوط کن یا بلندر بریزید یا با گوشتکوب بکوبید تا کاملا خرد بشوند.

باید بدانید که بهترین پودر سوخاری، پودری است که برای تهیه آن از کناره های نان تست استفاده شده است. البته می‌توانید از نان تست بیات شده کامل هم استفاده کنید ولی قسمت های کناری، پودر خوشمزه تری به شما می‌دهد. اما شما می توانید در صورت تمایل پودر سوخاری را با نان های معمولی هم تهیه کنید، که صد البته نان های حجیم مزه بهتری دارند. از طرفی هم می توانید پودر سوخاری را فقط از خمیر داخل باگت تهیه کنید. برای این کار هر بار نان باگت مصرف می‌کنید، خمیر داخل آن را نگه دارید و در زمان مناسب آن ها را به پودر سوخاری تبدیل کنید.

در صورت تمایل مقداری فلفل، پودر سیر، پودر زنجبیل، زردچوبه یا زعفران هم می توانید به پودر اضافه کنید تا خوشمزه تر هم بشود. نسبت و نوع ادویه هم کاملا بستگی به ذائقه شما دارد.

پخش کننده آرد سوخاری درشت

پخش کننده آرد سوخاری درشت پخش کننده آرد سوخاری درشت، فردی است که به ارائه خدمات در این زمینه می پردازد و افراد می توانند با ‌‌‌‌‌وجود پخش فعال این محصول، براحتی و بدون دغدغه محصول مورد نظر خود را به دست آوردند.

از طرفی هم با تهیه آن به صورت عمده، می توان در ازای پرداخت پول کم تر، به محصول بیش تری دست یافت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *