آرد سوخاری 300 گرمی

آیا مراکزی وجود دارد که آرد سوخاری 300 گرمی را به قیمت ارزان بفروشد؟ آرد سوخاری 300 گرمی را از کدام مراکز فروش بخریم؟ تفاوت قیمت ارد سوخاری 300 گرمی با 200 گرمی چقدر است؟

آردهای سوخاری جهت مصارف پخت و پز توسط کارخانجات تولیدی مواد غذایی و تولیدی انواع نوع آرد، تولید و به بازارهای خرید و فروش مواد غذایی عرضه می‌گردد. در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی این آردها را در بسته بندی هایی با وزن متفاوت قرار داده و برای مصارف خانگی، رستوران و … آماده می‌کنند. در ادامه در مورد بسته بندی و نحوه تهیه آن بیشتر توضیح خواهم داد.

آرد سوخاری 300 گرمی

آرد سوخاری در بسته بندی 300 گرمی

آرد سوخاری برای مصارف گوناگون در پخت و پز غذاهای سوخاری، در کارخانجات تولیدی در بسته بندی‌هایی که از نظر وزن در رنج‌های مختلف 200 گرمی، 300 گرمی، 500 گرمی و حتی تا چند کیلویی قرار داده می‌شود. و برای فروش به بازار مواد غذایی عرضه می‌گردد.

معمولا رستوران‌ها وآشپزخانه‌های پخت و پز غذا، بسته بندی‌های چند کیلویی و حتی در مواردی که مصرف زیادی داشته باشند آن‌را به صورت فله‌ای می‌خرند. بسته به نوع کیفیت ارد سوخاری و وزن آن نیز قیمت‌های مختلفی خواهد داشت.

آرد سوخاری و نحوه تهیه آن

آرد سوخاری را نیز می‌توانید در خانه و با فقط یک فر و یک دستگاه آسیاب تهیه کنید؛ اینگونه خیالتان راحت است که نوع اعلا و با کیفیت آن‌را تهیه کرده‌اید.

برای این کار ما باید مواد اولیه آن که در تمام خانه‌ها پیدا می‌شود مثل نان باگت، نان تست، نان چند غله و سایر نان‌های حجیم را فراهم آورده و پس از حرارت دادن به آ‌ن‌ها در دستگاه فر، کاملا رطوبت و نم آن‌ها را گرفته و به قطعات کوچک تری که قابل آسیاب باشد تقسیم کنید؛ سپس در دستگاه آسیاب قرار داده و آسیابشان کنید.

بعد از الک کردن مواد،آرد سوخاری درشت و نرم از هم جدا می‌شود که می‌توانید قسمت درشت مانده آن‌را دوباره در اسیاب قرار داده و نرم کنید یا اینکه هم قسمت درشت آن‌را نگه داشته و در غذاهایی ترد، نظیر مرغ سوخاری مورد استفاده قرار دهید.

توجه کنید که آرد بدست آمده را در ظروف شیشه ای و به دور از مکانی که رطوبت دارد قرار دهید تا زمان ماندگاری آن نیز افزایش یابد و دیرتر مورد حمله میکرو ارگانیسم‌های خطرناک نظیر انواع قارچ‌های معلق در هوا قرار گیرد.

آرد سوخاری 300 گرمی

خرید اینترنتی انواع آرد سوخاری در بسته بندی‌های متفاوت

امروزه فروشگاه‌های اینترنتی مواد غذایی و انواع آرد، در سطح اینترنت گسترش پیدا کرده و انواع مواد غذایی با کیفیت عالی آن‌هم از انواع برندهای تولیدی خاص را به صورت آنلاین به شما می‌فروشند و شما قادر خواهید بود که آن‌ها را سفارش دهید.

فروشگاه‌های اینترنتی، انواع مواد غذایی مثل آرد سوخاری را به صورت عمده و بدون هیچ واسطه‌ای، از تولیدکنندگان آن‌ها خرید می‌کنند و با قیمت کمتری نسبت به مغازه‌های داخل بازارهای شهری در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند.

در خرید مواد غذایی شما باید حتما نهایت دقت را به انجام دهید؛ چون امکان بروز فساد در آن‌ها وجود دارد و مواد غذایی از جمله انواع موادی هستند که همیشه در معرض هجوم میکرو ارگانیسم‌های مضر قرار می‌گیرند.

آرد سوخاری 300 گرمی

کاربرد ارد سوخاری

آرد سوخاری در تهیه انواع غذاهای سوخاری مثل میگو سوخاری، مرغ سوخاری، ناگت مرغ، همبرگر، قارچ سوخاری و … کاربرد دارد و به این غذاها طعم و بوی خوشی می‌دهد.

انواع آرد و پودر سوخاری

در بازارهای خرید و فروش مواد غذایی انواع این آرد وجود دارد که به شرح زیر است:

  • پودر سوخاری با طعم سیر
  • پودر سوخاری با طعم سیر و پیاز
  • پودر سوخاری گرانوله‌ی نارنجی
  • پرک سوخاری ذرت در بسته بندی های 200 گرمی و 300 گرمی
  • پودر سوخاری با چاشنی

ارد سوخاری با ادویه پابریکا

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!