امروزه دسترسی به انواع پودر سوخاری آماده بسیار آسان است و آن هم از طریق فروشگاه عرضه مواد غذایی میسر می باشد. این محصول را می توانید در بسته بندی های متنوع که هر کدام کیفیت و قیمت متفاوتی دارند را خریداری کنید البته در شرایط کنونی خرید آمده را به صورت اینترنتی نیز می توانید انجام دهید. فروشگاه عرضه پودر سوخاری نمونه های متنوعی از این محصول را در طعم های مختلف به فروش می رساند.

فروشگاه عرضه پودر سوخاری آماده

ارزش غذایی ۱۰۰ گرم پودر سوخاری

ارزش غذایی 100 گرم پودر سوخاری همانگونه که سایر مواد غذایی دارای ارزش غذایی مختلفی هستند پودر سوخاری نیز دارای مواد معدنی متفاوتی است. برای اینکه این موضوع را بهتر بفهمید در اینجا ارزش غذایی ۱۰۰ گرم پودر سوخاری را بیان می کنیم.

این محصول شامل قند فیبر کالری آب چربی پروتئین و کربوهیدرات است که مقادیر آنها را در زیر ذکر کرده ایم:

  • کالری                   ۳۹۵ کیلو کالری
  • کربوهیدرات         ۷۱٫۹۸ گرم
  • پروتئین               ۱۳٫۳۵ گرم
  • چربی                  ۵٫۳۰ گرم
  • آب                     ۶٫۵۱ گرم
  • فیبر                   ۴٫۵۰ گرم
  • قند                    ۶٫۲۰ گرم

علاوه بر ارزش غذایی که برای پودر سوخاری ذکر کردیم شامل انواع ویتامینهای دیگری است. این ویتامین ها برای سلامتی بدن نقش مهمی را ایفا می‌کند.

پودر سوخاری مرغوب شامل ویتامین هایی نظیر ویتامین k، ویتامین E و گروه ویتامین های B است.

ارزش غذایی پودر سوخاری هنگامی که با غذاهای دیگر نظیر مرغ و انواع ماهی و میگو مخلوط می شود افزایش خواهد یافت. اغلب جهت طعم دار کردن غذاها از پودر سوخاری استفاده می شود. این محصولات دارای نمونه های فلفلی، ساده و غیر می باشند.

مرکز پخش پودر سوخاری آماده

مرکز پخش پودر سوخاری آماده تاکنون غذاهای متفاوتی را دیده اید که به عنوان مرغ سوخاری ماهی سوخاری نام برده می شوند. سوخاری کردن این نوع غذاها با استفاده از پودر سوخاری آماده امکان پذیر است. در مرکز پخش پودر سوخاری این محصول در کیفیت های مختلف ارائه می شود که شما به راحتی می توانید با در نظر گرفتن چند مورد خاص نوع با کیفیت را مشخص کنید.

پودرهای سوخاری آماده توسط شرکتهای معتبر تولید می شوند. این محصول از خمیر نان خشک شده تولید و با نوعی ادویه جات مخلوط می شوند.

در این مرکز تمامی پودرهای سوخاری به قیمت درب کارخانه به فروش می رسند. شما تا کنون خرید اینترنتی را تجربه کرده اید پس به خوبی می‌دانید بعضی از مراکز پخش خدمات اینترنتی را نیز ارائه می دهند که یکی از آنها مرکز پخش پودر سوخاری آماده است.

در مواقعی نیز که شما خرید متعددی انجام می دهید با تخفیفات ویژه ای روبرو خواهید شد پس حتماً خرید اینترنتی را از این مرکز تجربه کنید.

پودرهای سوخاری آماده به صورت دانه درشت و دانه ریز عرضه می شوند. شما میتوانید با توجه به سابقه ای که دارید خاصی از آنها را انتخاب کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *