فروش آرد سوخاری عالی بازار داغ و پر رونقی دارد.فروشندگان با فروش این محصول با کیفیت و قیمت مناسب توانسته اند، مشتریان زیادی جذب کنند. آرد سوخاری بسیار پر کاربرد می باشد، بیشترین فروشندگان این نوع آرد سوخاری رستوران می باشد. برای خرید این محصول می توانید به صورت اینترنتی و مستقیم اقدام کنید.

فروش آراد سوخاری طعم دار عالی

تولید انواع آرد سوخاری با کیفیت عالی

تولید انواع آراد سوخاری با کیفیت عالی آرد سوخاری طعم دار توسط کارخانه جات تولیدی متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد. پودر سوخاری یا آرد سوخاری معمولاً از نان‌های باگت و حجیم تهیه

می‌شود. این نان‌ها به طور غیر مستقیم در برابر گرما قرار می‌گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک در آیند. به سبک پودرهای سوخاری ژاپنی و توسط به روزترین دستگاه و فقط با یک بار پختن بدون افزودنی و بدون اینکه پوسته یا سوخته نان در آن باقی بماند، تولید می شود. یک بار پختن باعث روشن شدن رنگ آرد شده، و غذا پس از سرخ شدن خوشرنگ تر و کاملا طلایی می شود. و به علت نداشتن پوسته و سوختگی غذا کاملا یک رنگ و یک دست می شود. این پودر دارای بافت حجیم و متخلخل است، و این خاصیت باعث جذب روغن کمتر، پفکی و ترد شدن غذای سوخاری شده می شود. بهترین راه جهت تشخیص و شناسایی آرد سوخاری خوب، توجه به تاریخ تولید، بسته بندی مناسب و استاندارد و نداشتن بوی ماندگی یا نامطبوع و استفاده از ادویه های معطر و درجه یک می باشد. اگر در تولید آرد سوخاری از خرده نان های مانده و کپک زده استفاده شود، علاوه بر بوی نامطبوع سلامت استفاده کننده، نیز به خطر می افتد. آرد سوخاری شامل کرامب سوزنی و درشت بوده و علاوه بر تردی و سبکی فوق العاده ای که به غذای تهیه شده، با این نوع آردها می دهد، طعم و عطر اشتها آوری به غذا می بخشد. همه مراحل تولید آرد سوخاری از خشک کردن مواد تا افزودن ادویه ها و مخلوط کردن آن ها توسط ماشین آلات و تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک انجام می شود.

برای تهیه یک پودر سوخاری معتبر و کاملا استاندارد و بهداشتی باید از محصولاتی استفاده کرد. که تولید کارخانه معتبر و تحت نظارت بهداشت مواد غذایی با درج کلیه آرم ها و لوگوهای رعایت اصول بهداشتی باشد. و در فروشگاه های معتبر عرضه گردد. مهمترین نکته در خرید عمده هر محصولی مخصوصا محصولات غذایی توجه به تولید بهداشتی محصول مورد نظر است، که سلامت مصرف کننده مستقیما به روش تولید و نوع ترکیبات موجود در آن بستگی دارد. که در اینجا به چند مورد از روش های استاندارد و بهداشتی در مراحل پخت اشاره می شود. خواص گندم در زمان فرآوری حداکثر خواص گندم و ارزش غذایی خود را حفظ کند، پروسه پخت و طلایی شدن پودر سوخاری طولانی نشود زیرا طولانی شدن زمان پخت باعث آزاد شدن فاکتورهای خطرناک و سرطان زا می شود. اگر می خواهید در پخت غذاهای گوشتی از آن استفاده کنید بهتر است رنگ روشن تر آن را انتخاب کنید چون روند پخت گوشت طولانی تر است ماندگاری بیشتر آرد باعث بالا رفتن مواد مضر در آن می شود. بیشترین کاربرد آرد سوخاری باکیفیت بصورت عمده در صنعت تولید فست فودها و رستوران ها می باشد و به صورت جزیی در منازل مصرف می شود. آرد سوخاری مرغوب در فرآیند سرخ شدن تحمل بیشتری از خود نشان داده و سوخته و سیاه نمی شود.

تولید کنندگان و تامین کننده پودر سوخاری مورد نیاز کشور با تهیه و تولید بهترین انواع پودر سوخاری ریز و درشت کرامب، به صورت عمده، بسته بندی و توزیع آن در فروشگاه های سراسر کشور نیاز مصرف کنندگان به این محصول را برطرف می سازند. مصرف کنندگان عمده این محصول در تناژ بالا می توانند ارزانترین پودر سوخاری را از مراکز توزیع تهیه کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *