فروش عمده آرد سوخاری سفید آینز در فروشگاه ها به ویژه عطاری ها با برندهای معتبر به فروش می رسد و رنگ آرد سوخاری سفید و نارنجی، قرمز می باشد. آرد سوخاری برای پخت مرغ، ماهی، میگو و… استفاده می شود. آرد سوخاری محصولی است که از گندم به دست می آید. مواد سوخاری دو نوع است: آرد سوخاری، پودر سوخاری

برای خریدن بهترین محصول سوخاری و با کیفیت به سایت ما مراجعه کنید و ما منتظر تماس شما هستیم.

فروش عمده آرد سوخاری سفید آینز

مزایای استفاده از آرد سوخاری سفید آینز

مزایای استفاده از آرد سوخاری سفید آینز آرد سوخاری و پودر سوخاری برای فلافل، همبرگر، کباب، کتلت، شنیسل، مرغ و ماهی بسیار مناسب است ارد سوخاری مرغوب را در ساندویچی و رستوران ها زیاد استفاده می کنند. تفاوت بین آرد سوخاری و پودر سوخاری در این است که آرد کمی درشت تر است ولی پودر سوخاری کاملا آسیاب شده است.

مزایای استفاده از آرد سوخاری این است که هم ظاهر مواد را زیبا می کند و هم طعم آن را خوش مزه می کند دلیل بعدی اینکه نمی چسبد و کاملا برشته می شود.

لازم به ذکر است این را هم اضافه کنم اینکه در آرد سوخاری هیچ موادی اضافه نشده است ولی در پودر سوخاری مواد طعم دار اضافه شده است. از آرد سوخاری برای همبرگر، کتلت، فلافل و …. استفاده می کنند. از پودر سوخاری برای انواع غذاها استفاده می شود. آرد سوخاری به علت مصرف زیاد تولید زیادی در کارخانه ها می شود. و برای سفارش از درب کارخانه به تمام نقاط کشور ارسال می شود.

آرد سوخاری آینز با برندهای مختلف تولید کشور ایران بوده و فروش بسیار خوبی دارد. آرد سوخاری پانکو انواع مختلفی دارد: پولکی، رنگی، آسیاب شده و ما به این علت خرید اینترنی را سفارش می کنیم چون دسترسی به محصولی که کمیاب هستند یا به راحتی در دسترس نیس برای شما خریدی آسان باشد.

برای خرید اینترنتی ما و خرید بی واسطه از نمایندگی های ما به سایت ما مراجعه کنید.

پخش انبوه آرد سوخاری سفید آینز

پخش انبوه آرد سوخاری سفید آینز در تهران و شهر های بزرگ تولید و پخش انبوه و عمده آرد سوخاری آینز با برندهای معتبر انجام می شود و امروزه آرد سوخاری با کیفیت، نقش اصلی را در غذاهای آماده ، نیم اماده در منازل و رستوران ها را ایفا می کند. و غذا را طعم دار می کند. ارد سوخاری اینز در بسته بندی های مختلف زیبا و شکیل با وزن های ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی در عرضه فروش گذاشته شده است.

خرید آرد سوخاری مرغوب و با کیفیت و کاملا بهداشتی را از نمایندگی فروش ما در بسته بندی های محکم و با وزن های مورد نظر خود از سایت ما خریداری کنید و از تخفیف ویژه ما برخوردار شوید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *