خرید آرد سوخاری ضامن از شرکت آراد فود با قیمت درب کارخانه در حجم عمده از طریق همین وب سایت و نمایندگی فروش آرد سوخاری انجام می شود. قیمت خرید انواع آرد سوخاری ضامن با توجه به حجم بار از قیمت و تخفیف ویژه ای برخوردا خواهد بود. جدول قیمت خرید آرد سوخاری ضامن انواع پودر سوخاری و آرد سوخاری ضامن نام محصول وزن نوع بسته بندی تعداد در کارتن قیمت خرید هر بسته (تومان) پودر سوخاری کنجددار ضامن 900 گرمی پاکتی 10 8500 پودر سوخاری با ادویه ضامن 150 گرمی جعبه ای 24 4000 پودر سوخاری مخصوص ضامن 100 گرمی پاکتی 15 تماس بگیرید پودر سوخاری مخصوص ضامن 100 گرمی قوطی 12 6000 پودر سوخاری مخصوص ضامن 900 گرمی پاکتی 10 8000 پودر سوخاری با ادویه ضامن 5 کیلویی صنعتی 3 34000 پودر سوخاری با ادویه ضامن 20 کیلویی کیسه ای 1 تماس بگیرید آرد سوخاری ضامن 20 کیلویی کیسه ای 1 تماس بگیرید این قیمت ها در 22 آذر 97 بروزرسانی شده اند. جهت دریافت لیست قیمت جدید آرد سوخاری با ما تماس بگیرید. خط تولید آرد سوخاری آردهای سوخاری از نان های حجیم تولید می شوند. این نان ها بعد از پخت مجددا حرارت داده می شوند تا کاملا خشک و برشته شوند. [box type="info" align="aligncenter" class="" width=""]چه در تولید آرد سوخاری صنعتی و چه در تهیه آرد سوخاری به روش خانگی حرارت مجدد نان حتما باید انجام گردد. [/box] در مرحله بعد نان ها باید آسیاب و الک شوند. آسیاب کردن نان بستگی به سایز آرد مصرفی دارد. پس از ان ادویه ها اضافه شده و دوباره حرارت داده می شوند. در آخرین مراحل به واحد بسته بندی و پس از آن به نمایندگی ها جهت فروش عمده و از نمایندگی به فروشگاه ها برای فروش جزئی ارجاع داده می شوند.

خرید آرد سوخاری ضامن از شرکت آراد فود با قیمت درب کارخانه در حجم عمده از طریق همین وب سایت و نمایندگی فروش آرد سوخاری انجام می شود.
قیمت خرید انواع آرد سوخاری ضامن با توجه به حجم بار از قیمت و تخفیف ویژه ای برخوردا خواهد بود.

خرید آرد سوخاری ضامن

جدول قیمت خرید آرد سوخاری ضامن

لیست قیمت انواع پودر سوخاری و آرد سوخاری ضامن در جدول زیر قابل رؤیت می باشد:

انواع پودر سوخاری و آرد سوخاری ضامن

نام محصول

وزن

نوع بسته بندی

تعداد در کارتن

قیمت خرید هر بسته (تومان)

پودر سوخاری کنجددار ضامن 900 گرمی پاکتی 10 8500
پودر سوخاری با ادویه ضامن 150 گرمی جعبه ای 24 4000
پودر سوخاری مخصوص ضامن 100 گرمی پاکتی 15 تماس بگیرید
پودر سوخاری مخصوص ضامن 100 گرمی قوطی 12 6000
پودر سوخاری مخصوص ضامن 900 گرمی پاکتی 10 8000
پودر سوخاری با ادویه ضامن 5 کیلویی صنعتی 3 34000
پودر سوخاری با ادویه ضامن 20 کیلویی کیسه ای 1 تماس بگیرید
آرد سوخاری ضامن 20 کیلویی کیسه ای 1 تماس بگیرید
خرید آرد سوخاری ضامناین قیمت ها در 22 آذر 97 بروزرسانی شده اند. جهت دریافت لیست قیمت جدید آرد سوخاری با ما تماس بگیرید.

خرید آرد سوخاری ضامن

خط تولید آرد سوخاری

آردهای سوخاری از نان های حجیم تولید می شوند. این نان ها بعد از پخت مجددا حرارت داده می شوند تا کاملا خشک و برشته شوند.

خرید آرد سوخاری ضامن

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]چه در تولید آرد سوخاری صنعتی و چه در تهیه آرد سوخاری به روش خانگی حرارت مجدد نان حتما باید انجام گردد. [/box]

در مرحله بعد نان ها باید آسیاب و الک شوند. آسیاب کردن نان بستگی به سایز آرد مصرفی دارد. پس از ان ادویه ها اضافه شده و دوباره حرارت داده می شوند.

خرید آرد سوخاری ضامن
در آخرین مراحل به واحد بسته بندی و پس از آن به نمایندگی ها جهت فروش عمده و از نمایندگی به فروشگاه ها برای فروش جزئی ارجاع داده می شوند.

خرید آرد سوخاری ضامنخرید آرد سوخاری ضامنخرید آرد سوخاری ضامن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!