پودر سوخاری محصولی است که جهت طعم دار و مزه دار کردن غذاهای کریسپی نظیر مرغ و ماهی به کار می رود، این محصول در انواع طعم های مختلف بسته به ذائقه و سلیقه افراد مختلف تولید شده و بیشترین مصرف را تهیه غذاهای آماده و فست فودی دارد، این محصول در بازار تهران با توجه جمعیت بیشتر‌ و میزان مصرف بالاتری که نسبت به سایر استان ها داردفروش بیشتری دارد، قیمت این محصول به عوامل متعددی از قبیل میزان کیفیت و نوع مواد اولیه و افزودنی ها و چاشنی ها، برند شرکت تولید کننده، میزان عرضه و تقاضای محصول و … بستگی دارد. 

قیمت پودر سوخاری در بازار تهران

چگونه پودر سوخاری خوب را بشناسیم

چگونه پودر سوخاری خوب را بشناسیماما در رابطه با پرسش مطرح شده باید به این نکته اذعان داشت که رنگ و طعم پودر سوخاری در تشخیص کیفیت این محصول تاثیر بسزایی داد.

پودر سوخاری خوب چگونه پودری است؟

همانطور که میدانید جهت طعم و مزه دار کردن پودرهای سوخاری از انواع ادویه ها و سبزیجات استفاده می نمایند که نوع ادویه ها و سبزیجات به کار رفته در تهیه محصول تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی محصول دارد.

نان هایی که در تهیه پودرهای سوخاری مصرف می شوند باید فاقد آلودگی و کپک بوده و کاملا سالم باشند، پس اگر پس از استشمام پودر سوخاری بوی ماندگی و کهنگی را در آن حس کردید بدانید این پودرسوخاری از کیفیت پایینی برخوردار بوده و یا در اثر روش نگهداری نادرست فاسد شده است.

رنگ پودر سوخاری نیز عامل تعیین کننده دیگری است که به شناخت بهتر این محصول کمک می کند.

برای اینکه مزه خامی پودر سوخاری گرفته شود پس از خشک نمودن آن، اقدام به برشته کردن و تفت دادن آن با ادویه جات مختلف می نمایند.

در هنگام برشته کردن این محصول باید توجه داشت که جهت این امر باید از میزان حرارت ملایم استفاده نمود و برشته کردن را تا جایی ادامه داد تا رنگ پودرها به حالت زرد و طلایی در بیاید.

پودرهای سوخاری که خیلی برشته شده و به رنگ آن قهوه ای درآمده اند از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.

فروشندگان عمده پودر سوخاری تهران

فروشندگان عمده پودر سوخاری تهراناز طریق فروشندگان پودر سوخاری عمده در بازار تهران می توانید مرغوبترین و باکیفیت نوع این محصولات را با قیمت استثنایی تهیه نمایید.

همانطور که مستحضر هستید پودرهای سوخاری حاصل خشک کردن و یا سوخاری کردن نان های حجیم شده نظیر نان باگت و همبر هستند که کیفیت و سلامت این نان ها تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی پودر سوخاری و طعم و مزه آن دارد.

از مهمترین نکات حائز اهمیت در خصوص خرید این محصول این است که حتما به نوع مواد اولیه و نوع طعم دهنده های آن، نوع بسته بندی و نمادهای استاندارد وزارت بهداشت و غذا و دارو و همچنین تاریخ تولید و انقضای درج شده بر روی بسته دقت بفرمایید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!