پودر سوخاری مزه دار یا گسترش روز افزون رستوران ها بیش از هر زمان دیگری مورد مصرف قرار گرفته است. امروزه با توجه به این که بسیاری از مواد خوراکی که در آنها از گوشت ماهی و مرغ و یا تخم مرغ استفاده می شود، دارای بوی ضخم هستند، با استفاده از پودر سوخاری طعم دار می توان این بوی ضخم را به یک طعم لذت بخش تبدیل کرد.

قیمت پودر سوخاری مزه دار بسته بندی

مشخصات پودر سوخاری مزه دار خوب کدام است؟

مشخصات پودر سوخاری مزه دار خوب کدام است؟در حال حاضر انواع پودر سوخاری مزه دار در کشور تولید می شود. از آنجایی که استفاده از این پودر سوخاری تا حد زیادی می تواند سبب لذیذتر شدن و دلچسب تر شدن غذاهای شما بشود، میزان محبوبیت این پودرها که در طعم های متفاوتی تولید می شوند نیز زیاد شده است.

به طور کلی تغذیه در زندگی افراد نقش اساسی دارد. بر این اساس انتخاب ادویه ها و مواد اولیه برای آشپزی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. یکی از موادی که سبب خوش طعم شدن غذاها می شود، استفاده از پودر سوخاری است.

در حال حاضر انواع پودر سوخاری طعم دار برای مزه دار کردن غذا و از بین بردن بوی ضخم برخی از غذاها بسیار رواج یافته است. این امر با رواج بیشتر رستوران ها و فست فودی ها روز به روز افراد بیشتری را مشتاق استفاده از آن نموده است.

انواع پودر سوخاری طعم دار در بازار عبارتند از:

  • پودر سوخاری تند یا اسپایسی
  • پودر سوخاری سیر و پیاز
  • پودر سوخاری با طعم سبزیجات

به طور کلی می توان گفت بهترین پودر سوخاری پودری است که از کناره های نان تهیه می شود. البته می توانید از نان تست بیات شده هم استفاده نمایید، اما قسمت های کناری این نان بسیار لذیذتر می باشند.

لازم به ذکر است که پودر سوخاری درشت بیشتر برای غذاهای سرخ شده که باید ترد باشند مانند مرع سوخاری و نوع نرم آن برای کباب شامی، کتلت، ماهی، بادمجان سوخاری و غیره کاربرد دارد.

تفاوت آرد سوخاری و پودر سوخاری در چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت، آرد سوخاری از آرد گندم و چندین ادویه خاص تشکیل شده ولی در پودر سوخاری، آرد گندم ابتدا به نان حجیم تبدیل شده و پس از خشک شدن به صورت ساده یا ترکیبی از ادویه جات مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع بسته بندی پودر سوخاری مزه دار

انواع بسته بندی پودر سوخاری مزه دارانواع بسته بندی پودر سوخاری مزه دار با طرح های گوناگون توسط تولید کننده آن صورت می گیرد. بر این اساس می توان گفت پودر سوخاری طعم دار در اندازه ها و ابعاد گوناگون تولید شده و به بازار عرضه می شود. طبیعی است که یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول در همین بسته بندی و میزان پودر مورد مصرف نهفته است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!