پودر سوخاری مرغ کنتاکی

لیست قیمت پودر سوخاری مرغ کنتاکی با در نظر گرفتن حجم کالای خریداری شده و اینکه به چه طریقی آن را تهیه کرده اید متفاوت است که درباره هریک از اینها دراین مقاله مطالبی را بیان خواهیم کرد.

مرغ کنتاکی چیست؟

این واژه برگرفته از کی اف سی مخفف Kentucky Fried Chicken میباشد که به معنای مرغ سوخاری کنتاکی است.

مستر ساندرز مرد بازنشسته ای در ایالات کنتاکی آمریکا برای اولین بار این نوع آشپزی را بنام خود ثبت کرد که بعداز سالها اکنون در اکثر کشورها مرغ سوخاری کنتاکی درمنوی رستوران هایشان قرار دارد.

حتی در ایران شعبه هایی از این نوع رستوران به صورت فراوان رواج پیدا کرده که میتوان آن را یکی از شلوغ ترین اماکن غذاخوری‌ها، دانست.

پودر سوخاری مرغ کنتاکی

انواع پودر سوخاری مخصوص مرغ کنتاکی

یکی از طعم هایی که هرگز تکرار نمیشود مزه مرغ کنتاکی است.

دستور پخت این غذا در ذهن سرآشپزها به عنوان یک رازمگو نگه‌داری میشود اما شما هم میتوانید کمی نزدیک به طعم کنتاکی های رستوران را در منزل تجربه کنید.

انواع پودر های سوخاری که مرغ کنتاکی را خوشمزه میکند عبارتنداز:

  • پودر سوخاری تند یا اسپایسی
  • پودر سوخاری گرانوله نارنجی
  • پودر سوخاری پانکو و…

البته بهتر است بدانید نمک و فلفل پای ثابت ادویه های مرغ کنتاکی هستند.

پودر سوخاری مرغ کنتاکی

آیا با کنتاکی کردن مرغ خاصیت آن از بین می رود؟

افرادی که خاص اند و به دنبال حفظ ارزش غذایی هستند به این دست از مسائل اهمیت ویژه ای می دهند.

اما هر نوع سرخ کردنی ممکن است برخی از مواد مغذی را ازبین ببرد یا کلسترول  آن غذا کمی بالا برود این یک امر بدیهی است که فقط مختص مرغ سوخاری نیست.

تجربه در همین راستا ثابت کرده که اگر هنگام پخت حرارت روغن در حد متوسط باشد یعنی نه خیلی داغ و نه خیلی سرد، این مشکل را نیز تاحدودی برطرف میکند.

ولی سوخاری کردن با حرارت به دلیل واکنشات اسیدی با کربوهیدرات ها، بسیار زیان بار است.

پودر سوخاری مرغ کنتاکی

وضعیت قیمت پودر سوخاری مرغ کنتاکی در بازار امروز

همه‌ی شما به خوبی از نوسانات بازار ارز و دلار آگاهی دارید. در شرایطی که حتی در فروشگاه ها نرخ کالا در عرض دقیقه و ثانیه تغییر میکند، به سختی می توان آمار دقیقی از وضع قیمت ها اعلام کرد.

علاوه بر مسائل گفته شده پودر سوخاری باتوجه به مقدار حجم آن در پاکت ها و فله بودن، ارزش پولی متغیری دارد.

اما اگر شما قصدداشته باشید این پودر را با مشاوره گرفتن از کارشناس فروش در سایت ما خریداری کنید، این نوید را به شما میدهیم که کالایی با کیفیت و تضمینی و با قیمت کار خانه به دستتان خواهد رسید.

پودر سوخاری مرغ کنتاکی

قیمت گذاری پودر سوخاری مرغ کنتاکی

پودر سوخاری مرغ کنتاکی همانند دیگر پودر های موجود در بازار دارای قیمت مشخص شده ای می باشد که مشتریان با کسب اطلاعات دقیق در این زمینه می توانند اقدام به خرید نمایند. شرکت های تولید کننده زیادی در کشور ما هستند که در این زمینه دارای خط تولید فعال هستند و سعی بر این دارند که با تولیدات عمده خود نیاز بازار ها را بر طرف کنند. برای تعیین قیمت پودر ها شاهد وجود لیست هایی هستیم که ارزان ترین و گران ترین نرخ ها را به نمایش می گذارد. در ادامه مطلب ع وامل موثر بر قیمت ها را می گوییم که به قرار زیر است:

  • مقدار پودر های سوخاری مخصوص مرغ
  • بسته بندی پودر های سوخاری مخصوص مرغ
  • شرکت تولید کننده پودر های سوخاری مخصوص مرغ
  • نحوه فروش پودر های سوخاری مخصوص مرغ
  • میزان عرضه و تقاضای پودر های سوخاری مخصوص مرغ

بازار فروش پودر های سوخاری مخصوص مرغ

پودر های سوخاری مخصوص مرغ تحت شرایط بهداشتی به طور عمده برای فروش اماده می شود. در تولید این محصولات مهمترین نکته مرغوب بودن و فاسد نبودن نان ها می باشد. محصولات مورد نظر به سبب سطح کیفی عالی که دارند از بازار فروش عالی برخوردار می باشند که این امر به نفع تولید کنندگان است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!