یکی از افزودنی های مورد استفاده در آشپزی، آرد سوخاری است که نه تنها برای مصارف خانگی انتخاب می شود، بلکه مناسب برای مصارف رستورانی نیز بوده و با استفاده از آن غذاهای سوخاری باب طبع و میل را آماده می سازند. اما در معرفی یکی از انواع این محصول که تنها برای غذایی خاص، مورد استفاده قرار می گیرد، می توان آرد سوخاری فلافل را نام برد که با تکیه بر آن، انواع فلافل سوخاری خوشمزه را مهیا می سازند. هم اکنون می توانید از برترین مرجع پخش آرد سوخاری عمده، اقدام به تهیه آرد تازه و باکیفیت نمایید.

مرجع پخش آرد سوخاری فلافل

آرد سوخاری چگونه تهیه می شود؟

آرد سوخاری چگونه تهیه می شود؟ آرد سوخاری یکی از افزودنی های محبوب در حیطه آشپزی محسوب می شود که آن را با انواع فرآورده های پروتئینی مثل مرغ، گوشت، ماهی، سیب زمینی و میگو ترکیب نموده و در نهایت غذاهای سوخاری خوش طعم را آماده و مهیا می سازند؛ این آرد که از بافت نرم و رنگ سفید برخوردار می باشد، پس از ترکیب با خوراکی های مختلف و آماده شدن آنها، تغییر رنگ داده و از سفید به رنگ طلایی تغییر شکل خواهد داد، لذا غذاهای مخلوط شده توسط آن، هم طعم بی نظیری پیدا کرده و هم از رنگ رغبت انگیزی برخوردار خواهند گشت.

اما موضوع دیگری که در ادامه راجع به این محصول خواهیم گفت، طرز تهیه آرد سوخاری می باشد؛ در این باره لازم است بگوییم این محصول با تکیه بر روش های مختلف تهیه می گردد؛ برای مثال یکی از روش های خیلی خوب برای تهیه آن، تهیه آرد سوخاری توسط فر خواهد بود.

در این روش، ابتدا اقدام به تکه تکه کردن نان های حجیم و یا نان های بیات می نمایند؛ چرا که آرد سوخاری از این نان ها به دست می آید، پس از آن نان های تکه یا خرد شده، داخل فر قرار گرفته و با دمای مناسب که 160 درجه است، در حدود بیست دقیقه حرارت می بینند، بعد از آن نوبت خارج کردن نان های برشته از داخل فر رسیده و به دلیل ترد بودن می توان آنها را حتی با دست هم پودر کرد، در نهایت، آرد سوخاری آماده شده و می توان آن را داخل ظرف مناسب نگهداری کرد.

عرضه مستقیم آرد سوخاری فلافل

عرضه مستقیم آرد سوخاری فلافل از آرد سوخاری برای تهیه غذاهای مختلف بهره می گیرند که یکی از این غذاهای به ظاهر ساده اما دوست داشتنی، فلافل می باشد؛ فلافل از غذاهای تند مزه و دلپذیری است که در همه بخش های کشور، به ویژه بخش های جنوبی مصرف گردیده و یکی از غذاهای معروف این مناطق محسوب می شود؛ این محصول، با آرد سوخاری، طعم و ظاهر بهتری پیدا کرده و همان چیزی خواهد شد که همه انتظار دارند؛ حال باید بگوییم عرضه مستقیم آرد سوخاری فلافل عمده صورت گرفته و بنابراین این فرصت را خواهید داشت برای اینکه بتوانید از این محصولات برخوردار گردید:

  • آرد سوخاری فله ای
  • آرد سوخاری ارزان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *