غذاهای سوخاری مانند ناگت از جمله غذاهای بسیار خوشمزه و پر طرفدار در سراسر دنیا است.

آرد سوخاری ناگت یک ماده ی ضروری برای تهیه ی این نوع غذاها است. شرکت‌های مختلفی این محصول را با کیفیت‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه کرده اند؛ بنابراین خرید محصولی مرغوب و با قیمت مناسب نیاز به توجه ویژه ای دارد.

مرکز پخش آرد سوخاری ناگت صادراتی

تولید آرد سوخاری ناگت در ایران

تولید آرد سوخاری ناگت در ایرانآرد سوخاری محصولی است که از نان سوخاری تهیه می‌شود؛ به این صورت که نان، دوبار پخته شده به گونه ای که کاملا برشته می‌شود و سپس نان برشته شده به صورت آرد در می‌آید. رنگ آرد سوخاری با کیفیت، قهوه ای روشن است. معمولا از نان‌هایی مانند نان سفید، نان باگت، نان همبرگر و نان تست برای تولید آرد سوخاری استفاده می‌شود.

آرد سوخاری در انواع مختلفی تولید می‌شود که عبارتند از:

آرد سوخاری درشت

آرد سوخاری ریز

برای حصول اندازه‌های مختلف آرد سوخاری، الک‌های مختلف استفاده می‌شود. هر یک از انواع آن کاربرد به خصوصی در آشپزی دارد.

از آرد سوخاری درشت برای سرخ کردن مرغ، میگو، ماهی و … استفاده می‌شود.

آرد سوخاری ریز یا پودری در سایزها و رنگ‌های مختلف وجود دارد و از آن، هم برای تهیه ی ناگت، ماهی سوخاری و … استفاده می‌شود و هم برای تهیه ی غذاهایی مانند کتلت، همبرگر، فلافل و کباب به کار می‌رود.

انواع مختلف آن به صورت ساده و طعم دار نیز موجود است.
افزودن ادویه‌های مختلف به آن باعث می‌شود تا مصرف کننده دیگر نیازی به تهیه ی ادویه نداشته باشد؛ انواع مختلف آن نیز شامل آرد سوخاری تند، دودی، کنتاکی و … است.

آرد سوخاری ناگت با بسته بندی صادراتی

آرد سوخاری ناگت با بسته بندی صادراتیآرد سوخاری موجود در بازار، هم شامل برندهای داخلی و هم برندهای خارجی است.
برندهای معروف و معتبر، محصولی با کیفیت، مرغوب، بهداشتی و متناسب با نیاز مشتری و همچنین با قیمت مناسب ارائه می‌دهند. محصولات بعضی از بهترین برندها به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود.

بسته بندی آرد سوخاری از دیگر مواردی است که این تولید کنندگان به آن توجه می‌کنند. این محصول معمولا در بسته بندی‌های 300، 250، 200 و … گرمی و به صورت سلفونی یا پاکتی عرضه شده اند.

قیمت آردهای سوخاری با توجه به کیفیت و همچنین بسیاری موارد دیگر تعیین می‌شود و البته ثابت نیست؛ برای مشاهده ی آخرین قیمت‌ها می توان به اینترنت مراجعه نمود.

جهت خرید این محصول به صورت عمده می توان به شرکت‌های تولید کننده یا نمایندگی‌های فروش آن‌ها مراجعه نمود؛ البته خرید آن به صورت اینترنتی نیز قابل انجام است؛ با خرید عمده و بدون واسطه ی این محصول می توان از تخفیفات ویژه ای نیز برخوردار شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!