پودر سوخاری همبرگر در بازار های داخلی با قیمت های باور نکردنی و ارزان برای مصرف کنندگان و مشتریان عزیز به فروش می رسد. این محصول با قیمت مناسبی که دارد در بسته های چند گرمی پلمپ شده حاوی استاندارد های بالا بسته بندی شده و به بازار های داخلی برای فروش عرضه می گردد.  

ارزان ترین پودر سوخاری همبرگر در بازار داخلی

ویژگی های پودر سوخاری همبرگر

ویژگی های پودر سوخاری همبرگرپودر سوخاری که در همبرگر به کار گرفته می شود شامل اند از، 1 آرد گندم، مخلفات آرد گندم در چند نوع بوده و بستگی به نوع گندم و سپس به گرفت سبوس در مراحل آسیاب کردن می باشد.
جوانه گندم مقداری پروتئین و چربی، سبوس را به همراه دارد و حاوی سلولز، خاکستر نیز می باشد همچنین ترکیب آندوسپرم را نشاسته در بر می گیرد هرچه درجه سبوس گرفتن به بالاتر برسد رنگ آن سفید تر و روشن می شود.
همینطور درجه مواد پروتین و چربی را در آن کاهش می دهد این نوع برای مصرف شیرینی  و نانوایی بسیار مرغوب است اما ارزش غذایی کمتری را به دارا می باشد.
آرد گندم در حالت بافت و جذب آب در همبرگر مصرف زیادی دارد 2 آرد سوخاری، این آرد 80 درصد از گندم به دست می آید این آرد سوخاری از خرد نان های سوخاری و سفید به دست می آید.
برای سرخ کردن مواد گوشتی مانند برگر، کتلت و ماهی … به کار می رود از این نوع آرد به عنوان پر کردن مخلوط همبرگر استفاده می شود تا بتوان با قیمتی ارزان همبرگری با درصد گوشت کمتر آن را تولید کرد.
3 نان سوخاری، نوعی نان خشک می باشد که از برشته بودن قطعه های بریده شده قرص نان با مشخصاتی حاصل شده و دارای ویژگی های استاندارد نیز می باشد.
مواد اولیه نان سوخاری مانند آرد گندم، روغن، شکر و خمیر مایه می باشد از نان سوخاری برای تهیه پودر سوخاری در همبرگر نیز استفاده می شود.

قیمت روز پودر سوخاری همبرگر

قیمت روز پودر سوخاری همبرگرپودر سوخاری همبرگر در غذاهای دیگر نیز کاربرد دارد مانند قارچ سوخاری، آرد سوخاری، کتلت، ماهی، شامی این نوع محصول دارای بازار خرید عالی هستند که برای تولید عمده شان زمینه ای را فراهم می کنند.
با طعم عالی که در غذاها به جا می گذار باعث شده مشتریان زیادی به سمت آن کشیده شوند لین محصول به دو دسته بسته بندی می شوند که از نظیر قیمت پودر سوخاری با همدیگر متفاوت هستند.
شما مصرف کنندگان عزیز می توانید این پودر سوخاری را با قیمت روز از فروشگاه های زنجیره ای خریداری کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!