زمان هر اندازه که جلو می رود تغییر را همراه خود به ارمغان می آورد یکی از این موارد تغییرات در غذای مصرفی ما انسان ها است یکی از غذا هایی که جدیدا به وجود آمده است سوخاری کردن مواد مختلف است که بسیار هم خوشمزه می باشد. پودر سوخاری ریز دانه به دلیل استفاده فراوان و همچنین وزن مطلوبی که دارد بسیار مورد توجه آشپزان قرار گرفته است چرا که عموما مشتری های فست فودی علاقه خاصی به سوخاری ها دارند که پودر در آن درشت نباشد.

تامین کننده پودر سوخاری ریز دانه

دانستنی هایی درباره انواع پودر سوخاری

دانستنی هایی درباره انواع پودر سوخاری پودر سوخاری بر خلاف تصور دارای خواص فراوانی می باشد چرا که مواد تشکیل دهنده آن بسیار مفید هستند مواد تشکیل دهنده آن شامال گلوتن، شیرخشک، تخم مرغ، مالت، عصاره مالت، شربت اینورت، نمک طعام، لسیتین، آرد سویا و افزودنی‌های مجاز خوراکی می باشد. هر کدام از این مواد به تنهایی می تواند ارزش غذایی یک محصول را به شدت بالا ببرد چرا که در هر کدام مقدار کالری فراوانی نهفته است حالا در ادامه به فرایند درست کردن این محصول اشاره می کنیم.

ساده ترین راه تولید آرد سوخاری که عموما در خانه های هر شخصی می تواند انجام بگیرد از طریق نان های حجیم یا به عبارتی نان باگت انجام می گیرد این نان‌ها به نحوی حرارت می‌بینند که رطوبت آن‌ها گرفته می‌شود و به صورت خشک درمی آیند در واقع آرد سوخاری و نان سوخاری دو محصول از یک خانواده هستند.

این نان در اثر حرارت مجدد، رطوبت خود را از دست می‌دهد و خشک قهوه‌ای و برشته می‌شود اگر این نان خشک شده را به صورت آرد درآوریم، آرد سوخاری به دست می‌آید آردهای سوخاریی که در حال حاضر در بازار وجود دارند به این شکل تولید می‌شوند در واقع نان‌های تستی که برای فروش به بازار می‌روند در صورتی که به فروش نرسند اگرچه دچار فساد نشده‌اند ولی به دلیل بیات شدن دیگر به شکل نان قابلیت مصرف ندارند.

این نان‌ها دوباره به کارخانه باز می‌گردند و مجددا در فر می‌روند تا به صورت خشک شده درآیند. این اتفاق در مورد نان‌هایی که قالب آن‌ها دچار اشکال شده نیز رخ می‌دهد پس از این مرحله آن‌ها را آسیاب و به شکل آرد سوخاری بسته بندی و روانه بازار می‌کنند.

خرید ارزان پودر سوخاری ریز دانه

خرید ارزان پودر سوخاری ریز دانه عموما برای خرید هر جنسی راه های گوناگونی موجود است که در مورد خرید پودر سوخاری قوطی هم همین موضوع صادق است اما در خرید بصورت مستقیم واسطه ها زیاد می شوند. خرید از راه دور یا به عبارتی خرید اینترنتی می تواند گزینه مناسبی برای فروش و پخش آرد سوخاری همبرگر و کلا آرد سوخاری فست فودی ها باشد چرا که واسطه ها را حذف کرده است و شما مستقیما از تولیدی پودر سوخاری می توانید خرید کنید.

نکته دیگر خرید به صورت عمده و توزیع آرد سوخاری هست که با خرید بدین صورت از تخفیف قابل توجه ای برخوردار می شود همچنین اگر از سایتی خرید کردید بتوانید محصول معیوب را به فروشندگان پودر سوخاری برگردانید. سایت های معتبری موجود است که با فروش به صورت اینترنتی و با حذف واسطه ها و همچنین فروش به صورت عمده نرخ آرد سوخاری را به شدت کاهش پیدا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *