پودر سوخاری پفکی یکی از پرفروش ترین و محبوبترین محصولات در لیست آردهای سوخاری است که در تهیه انواع مختلف غذاهای سوخاری به ویژه کنتاکی ها از آرد پفکی استفاده میکنند که در اینجا میخواهیم نکات مهم تولید و نیز مرکز تامین کنندگان پودر سوخاری پفکی ارزان آشنا کنیم.

تامین کنندگان پودر سوخاری پفکی ارزان

نکته مهم در تولید پودر سوخاری

نکته مهم در تولید پودر سوخاری همانطور که می دانید آرد و یا پودر های سوخاری از پر مصرف ترین محصولات آردی هستند که در تهیه انواع مختلف کنتاکی، شنسل، مرینت، فلافل و.. استفاد میشود. در حال حاضر انواع مختلفی از پودرها را به صورت طعم دار یا ساده و به صورت آردی یا پودر دانه درشت تهیه و توزیع میکنند.

جالب است بدانید که اغلب پودرهای سوخاری را از نان های حجیم مانند: نان تست، ساندویچ، باگت و.. تهیه میشوند؛ به این صورت که نان ها طی دو مرحله تحت فرایند دما خشک شده و رطوبت آنها کاملا از بین رفته و سپس توسط آسیاب های مختلف خورد شده و پس از الک در درجه های مختلف به صورت آرد و یا پودر تهیه میشوند.

در تهیه پودر سوخاری به برخی نکات باید توجه داشت:

  • نان ها باید کاملا خشک و فاقد رطوبت شوند که هر گونه نم زدگی و کپک و فساد را دور کنند
  • از نان های سالم و بهداشتی و بدون از هر پسماند و آلودگی تهیه شوند.
  • میزان آسیاب و زبری دانه های پودر با توجه به مورد مصرف باشد.
  • در تهیه پودر از شیر، گلوتن، نگهدارنده و افزودنی های مجاز و بهداشتی استفاده شود.
  • توجه شود که در تهیه پودر های رنگی و طعم دار از افزودنی های کاملا سالم و بهداشتی مصرف شود.
  • در محیط خشک و خنک و به دور از تابش آفتاب نگهداری شود.

سفارش خرید پودر سوخاری پفکی ویژه

سفارش خرید پودر سوخاری پفکی ویژه تا حدودی با موارد مهم در تهیه پودر سوخاری آشنا شدیم همانطور که می دانید از پودرهای سوخاری در تهیه انواع کنتاکی ها، فلافل، مرینت، ناگت ها، شنسل ها و..استفاده میشود و امروزه انواع پودر سوخاری جدید در طعم های مختلف و مانند پودر سوخاری تند و کچاپ و یا سفید و رنگی تهیه و توزیع میشوند.

امروزه با توجه به علاقه و استقبال زیادی که از غذاهای نیمه اماده و سوخاری میشود عرضه و تقاضا بازار مصرف کنندگان از پودرهای سوخاری رونق داشته و تولید کنندگان متعددی را به تهیه این پودر وا داشته و امروزه انواع مختلف آرد سوخاری در بسته بندی های مختلف عرضه میشود.

اگر به دنبال خرید پودر سوخاری درشت و پفکی و یا آرد سوخاری هستید مراکز فروش حضوری و یا سایت ها و آنلاین مارکت های اینترنتی رسمی و معتبر ما انواع مختلف این پودر را در بسته بندی های متنوع با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه و عرضه می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *