شرکت های تولید کننده زیادی در زمینه تولید پودر سوخاری صنعتی فعالیت می کنند که محصولات خود را با کیفیت های مختلف در بازار عرضه می کنند. برای تولید پودر سوخاری دانه درشت صنعتی با کیفیت بالا، کیفیت نان سوخاری شده بسیار مهم است و شرکت های تولیدی که کیفیت محصول برایشان اهمیت دارد در انتخاب کیفیت نان باید دقت بالایی داشته باشند. 

تولید پودر سوخاری دانه درشت صنعتی

مراحل تولید پودر سوخاری صنعتی

مراحل تولید پودر سوخاری صنعتی پودر سوخاری از جمله محصولاتی است که تهیه آن بسیار راحت است و به صورت کلی در سه مرحله خشک کردن، خرد کردن و بسته بندی تقسیم بندی می شود. 

در روش صنعتی نیز مراحل تولید آن به همان صورت خانگی است و فقط در حجم های بیشتر محصول تولید می شود و برای طعم دادن به محصول نیز از انواع ادویه ها و رنگهای خوراکی مجاز استفاده می شود. 

برای تولید پودر سوخاری صنعتی ابتدا باید رطوبت کامل نان حجیمی که برای تهیه پودر استفاده می شود، گرفته شود که معمولا از فرهادی صنعتی استفاده می کنند. 

سپس نان خشک شده را با استفاده از دستگاه های خردکن در اندازه هایی که موردنظر است خرد می کنند و با اضافه کردن ادویه ها و سبزی های موردنظر، پودر سوخاری را در طعم های مختلف بسته بندی و آماده عرضه می کنند. 

علاوه بر نمونه های بسته بندی پودر سوخاری، برای مکان هایی مانند فست فودها و رستوران ها، این محصول به صورت فله ای نیز عرضه می شود. 

فروش انواع پودر سوخاری صنعتی

فروش انواع پودر سوخاری صنعتی پودر سوخاری صنعتی تنوع بالایی دارد که توسط شرکتهای تولیدی در حجم ها و بسته بندی های مختلف عرضه می شود ولی از لحاظ اندازه دانه، به دو صورت دانه درشت و پودری تولید می شوند.

انواع پودر سوخاری صنعتی به صورت کلی شامل پودر سوخاری ساده، ادویه دار و رنگی می باشد که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارد برای مصرف های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. 

شرکتهای تولید کننده پودر سوخاری انواع مختلف از محصولات خود را با توجه ویژگی هایی که دارند در قیمت های متفاوت عرضه می کنند به عنوان مثال پودر سوخاری در حجم های عمده و بالا برای مراکز و مشتریانی که مصرف بالایی دارند بسیار مناسب است چون قیمت تمام شده آن نسبت به نمونه های کوچک تر، ارزان و به صرفه می باشد. 

شرکتهای عرضه کننده پودر سوخاری برای فروش انواع محصولات خود از روش های مختلف فروش حضوری، اینترنتی و فروش مستقیم استفاده می کنند تا هر کس با توجه به شرایطی که دارد محصول را خریداری کند. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *