پودر سوخاری

امروزه برای مزه دار و طعم دار کردن مواد پروتئینی مانند مرغ و ماهی پیش از سرخ کردن از پودر سوخاری استفاده می کنند. این پودر سوخاری در بسته های 200 گرمی و یک کیلویی به صورت عمده و جزئی با بهترین قیمت روز خرید و فروش می شود. این پودر برای هر یک از مواد غذایی، با مواد متفاوتی درست می شود که این تفاوت در ادویه های مصرفی هر پودر است.

قیمت پودر سوخاری یک کیلویی

همانطور که گفته شد پودر سوخاری را می توان از فروشگاه ها خریداری کرد یا به صورت خانگی تهیه کرد. پودر سوخاری یک کیلویی در فروشگاه ها نسبت به بسته های کوچک آن به صرفه تر و قیمت مناسب تری دارد.

پودر سوخاری از تکه های خرد شده نان سنتی مانند سنگک و بربری یا فانتزی مانند باگت بدست می آید. این پودر ها براساس میزان آسیبشان می تواند درشت یا ریز باشد. این پودر معمولا از خرده نان های باقی مانده درست می شود و این یک روش بسیار عالی برای جلوگیری از هدر رفتن و اسراف در مصرف نان می شود.

رنگ پودر سوخاری صورتی روشن یا قهوه ای روشن است که اگر از نان های برشته و خشک شده تهیه شود کیفیت بهتری دارد و اگر از نان تازه بدست آید کیفیت پایین تر و رنگ سفید و شکننده تر است.

از پودر سوخاری برای بهتر و خوش طعم شدن غذا حین سرخ کردن استفاده می شود و اگر پودر سوخاری از نان خشک تهیه شده باشد مزه غذا را ترد و حالت چیپسی می کند و اگر از نان تازه باشد به غذا حجم بیشتری می دهد و در واقع نقش حجم دهنده را دارد.

از پودر سوخاری یا آرد سوخاری بیشتر برای مزه دار کردن مواد گوشتی و پروتئینی مانند مرغ، ماهی و میگو استفاده می شود. این پودر از مواد مختلفی درست می شود که یکی از این مواد نان است.

قبل از اینکه مواد غذایی را در ماهیتابه سرخ کنند، در پودر سوخاری می گذارند و آن را می چرخانند تا به همه قسمت های آن پودر برسد و سپس سرخ می کنند. با وجود آن، مرغ و ماهی یا هر ماده غذایی دیگری ترد تر و خوشمزه تر سرخ می شود و مزه خوبی دارد. پودر سوخاری را می توان به صورت بسته بندی های آماده خریداری کرد یا در خانه با طرز تهیه های متفاوت و برای ماده غذایی متنوعی به صورت خانگی درست کرد.

همان طور که گفته شد، پودر سوخاری از نان خرد شده تهیه می شود و آرد سوخاری از آرد و ادویه ساخته می شود. این دو باهم تفاوت دارند اما از یک خانواده هستند و در بعضی از غذاها می توان به جای هم استفاده کرد.

خرید و فروش پودر سوخاری یک کیلویی عمده

برای پختن و سرخ کردن مواد غذایی، به پودر سوخاری نیاز داریم که این پودر انواع مختلفی دارد. خرید و فروش انواع این پودر های سوخاری در بسته بندی های یک کیلویی به صورت عمده و جزئی در بازار انجام می گیرد.

انواع پودر سوخاری عبارت است از:

  • پودر سوخاری درشت که این نوع پودر دانه های درشتی دارد و برای سرخ کردن فیله های مرغ و ماهی مناسب است. اگر به ماکارونی و پنیر و مرغ سوخاری اضافه گردد طعم بی نظیری به آن می بخشد.
  • پودر سوخاری قرمز که از ترکیب پودر سوخاری با رنگ خوراکی بدست می آید. به راحتی در فروشگاه ها یافت می شود و اگر نتوانستید پیدا کنید با نان ساندویچی خشک شده درست کنید و برای رنگ آن از پفک کمک بگیرید.
  • پودر سوخاری پانکو که این پودر در ژاپن اختراع شد و ر اکثر کشور های آسیایی استفاده می شود و از نوعی نان سفید تهیه شده است به این صورت که بعد از تکه تکه کردن نان آن را خشک می کنند. این پودر نسبت به باقی پودرهای سوخاری خشک تر است و در نتیجه روغن کمتری جذب می کند. این پودر از کالری کمتری نسبت به بقیه پودرهای سوخاری برخوردار است.
  • پودر سوخاری معمولی که این پودر را میتوان از انواع نان ها تهیه کرد و دانه های ریزتری نسبت به پودر سوخاری پانکو دارد. این پودر سوخاری را می توان در خانه به راحتی درست کرد.

انواع دیگری از پودر سوخاری نیز وجود دارد مانند پودر سوخاری برشته شده تازه، پودر سوخاری برشته نشده، پودر سوخاری ایتالیایی و پودر سوخاری ساده.

برای طعم دار کردن مرغ اکثرا از پودر سوخاری پانکو استفاده می شود که این پودر دانه های درشت تری دارد و برای چسبیدن به مرغ و ترد کردن آن مناسب تر از بقیه پودر های سوخاری است.

بهترین قیمت روز پودر سوخاری یک کیلویی

انواع مختلفی از پودر سوخاری وجود دارد که بر اساس نحوه پخت و ماده غذایی منتخب، در پخت و پز استفاده می شود. این پودر های سوخاری با بسته بندی یک کیلویی و کوچک تر یا بزرگ تر و با بهترین قیمت روز در فروشگاه های مواد غذایی به فروش می رسند.

برای مثال پودر سوخاری برشته در محصولات گوشتی برای کم کردن رطوبت و ایجاد بافت لطیف و نازک استفاده می شود. یا پودر سوخاری پانکو برای سرخ کردن فیله مرغ و ماهی استفاده می شود. همچنین می توان برای روی سالاد ها به خصوص سالاد سزار از آن استفاده کرد. نشاسته هایی که در نان وجود دارند به مواد غذایی می چسبند و غذا را آبدار و لذیذ می کنند.

با توجه به تنوعی که در انواع پودر سوخاری وجود دارد انتخاب یک محصول از آن کار ساده ای نیست و شما باید با توجه به نوع غذای خود بهترین پودر سوخاری که متناسب با آن می باشد را انتخاب کنید. همچنین باید از مواد اولیه آن مطلع باشید تا متناسب با ماده غذایی خود خرید کنید.

برای خرید انواع پودر سوخاری و آشنایی با آن ها می توانید به سایت ما مراجعه نمایید. همچنین مشاوران ما به صورت دائمی در اختیار شما هستند تا به تمامی سوالات شما در این باره پاسخ دهند و شما را در خرید بهترین نوع آن راهنمایی کنند. فقط کافی است برای ارتباط با مشاوران ما، فرم داخل سایت را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود.

شما میتوانید انواع پودر سوخاری را با بسته بندی های یک کیلویی، 200 گرمی، 500 گرمی و یا به صورت فله با قیمت مناسب و بدون واسطه خرید کنید و از محصول خود بهترین استفاده را نمایید و غذاهایی خوش طعم داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *