قیمت پودر سوخاری درشت

خرید ادویه پودر سوخاری هاتی کارا با وزن 300 گرم با قیمت ارزان تر از این مرکز قابل انجام می باشد.
شرکت هاتی کارا با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در خط تولید؛ انواع پودر سوخاری درشت و دانه ریز را با قیمت مناسب تولید و به فروش می رساند.

پودر سوخاری هاتی کارا به صورت عمده از این شرکت و در حجم خرده و یا جزئی از هایپرمارکت ها و مغازه ها قابل خریداری می باشد.

خرید ادویه پودر سوخاری

انواع پودر سوخاری هاتی کارا

  1. آرد سوخاری هاتی کارا
  2. پودر سوخاری فلفلی هاتی کارا
  • آرد سوخاری هاتی کارا با دانه بندی درشت دارای وزن 300 گرم می باشد. این آرد برای سوخاری کردن مرغ، ماهی، میگو و … بسیار مناسب می باشد.
  • پودر سوخاری فلفلی هاتی کارا با دانه بندی ریز با همان وزن 300 گرم، برای سوخاری کردن انواع غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید ادویه پودر سوخاری

قیمت خرید ادویه پودر سوخاری هاتی کارا

قیمت پودر سوخاری هاتی کارا 5200 تا 5800 تومان در بسیاری از وب سایت های اینترنتی به فروش می رسد. خرید ادویه پودر سوخاری هاتی کارا جهت سهولت در امر آشپزی و لذیذتر شدن غذا مورد مصرف قرار می گیرد.

صادرات پودر سوخاری هاتی کارا

پودرهای سوخاری هاتی کارا به بسته بندی شکیل و بهداشتی و تولید شده از مرغوب ترین مواد اولیه جایگاه بسیار خوبی را در داخل و خارج کشور برای خود فراهم کرده است.
صادرات پودر سوخاری بسته بندی شده از سود بالایی برخوردار است که بسیاری از برندهای مطرح همچون: پودر سوخاری تردک، پودر سوخاری برتر، پودر سوخاری آمون در طی سالهای اخیر بازار صادراتی بسیار خوبی را برای خود به وجود آورده اند.

خرید ادویه پودر سوخاری خرید ادویه پودر سوخاری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!