پودر سوخاری 200 گرمی ترخینه

پودر سوخاری مخصوص گوشت به صورت فله در کیسه های 10، 20، 25 کیلویی و … به فروش می رسد. قیمت فروش پودر سوخاری گوشت بر اساس کیفیت بین 2600 تا 8200 تومان (بر حسب کیلو) می باشد. سود بالای این محصول از صادرات، بسیاری از تولیدکنندگان را واداشته تا تولید پودر سوخاری درون محصولی را در سبد محصولات خود جای دهند.

پودر سوخاری مخصوص گوشت

کاربرد پودر سوخاری مخصوص گوشت

پودرهای سوخاری که در ترکیب موادی همچون کتلت، همبرگر، فلافل، کباب لقمه و … استفاده می شود به نام پودر سوخاری درون محصولی شناخته می شوند. استفاده از این پودرها در سایز و رنگبندی های مختلف موجب زیبایی بیشتر غذا و تردی آن و انسجام مواد درونی غذا می شود.

پودر سوخاری مخصوص گوشت

خرید مستقیم پودر سوخاری با قیمت ارزان

پودرهای سوخاری از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. بنابراین خرید از نمایندگی یک برند نمی تواند نیاز اکثر مشتریان را برآورده سازد.
عامل های فروش یا مراکز پخش معتبر پودر سوخاری از دسته فروشندگان عمده پودر سوخاری هستند که می توانند انواع پودر سوخاری با برندهای مختلف را تامین نمایند.

پودر سوخاری مخصوص گوشت پودر سوخاری مخصوص گوشتپودر سوخاری مخصوص گوشت

در این بین خرید اینترنتی پودر سوخاری توسط برخی شرکت ها عدم دسترس پذیری به مدل های مختلف این محصول را برطرف ساخته است.

پودر سوخاری مخصوص گوشتشرکت آراد فود نیز به عنوان “مرجع فروش انواع پودر سوخاری” می تواند نیاز عمده خریداران را تامین نماید. این مرکز ارسال پودرهای سوخاری را به قیمت درب کارخانه مقدور ساخته است.

پودر سوخاری مخصوص گوشت

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!